ADV TOP
ADV LEFT

No nic, včera jsem se nad sebou musela zamyslet v diskuzi o uvadajícím BC. Nastavit si jednou za čas takovéhle zrcadlo vůbec není špatné, navíc mě dnes ráno při dočítání Magrata inspirovala myšlenkou obnovit deníček, tož jdu do toho.

Co se bude dít dále uvidíme, ale ručník v ringu je čas vždycky. Toto vůbec nemusí být deníček starých „PSTM“, protože po pravdě, moc předsnažilek, snažilek a těhulek tu nemáme, ale zase říkat si jenom „M“ je taky takové divné. Tož co za téma? Mám za sebou první měsíc s prvňákem, tak kdo chce pojďte si povídat, jak to naše děti zvládají, jak a kam jsme je přihlásili na kroužky, co jejich mladší nebo starší sourozenci, jak to zvládají.

 

Samuel nastoupil po dlouho zvažovaném odkladu do 1. A a zatím je nadšen! Z odstupem jednoho roku můžu s klidným srdcem i svědomím říct, že v jeho případě se odklad opravdu vyplatil. Je neuvěřitelně samostatný, pamatuje si rozvrh lépe než já, připomíná mi, co má kdy mít atd. Zápasíme trochu s psaním (je levák a navíc se skříženou lateralitou), občas mě totálně překvapí, občas je to na čokoládu (pro mě). Ale suma sumárum mě fakt těší, jak to zvládá.

 

 

Tak se budu těšit, jestli třeba někdo něco písne. Mějte se prima, Verča

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy