ADV TOP
ADV LEFT

Včera jsem byla na pohovoru.

Na jediném pohovoru, který jsem si dovolila, protože se jednalo o práci mých snů.

A dnes jsem se dozvěděla, že mě vzali. Od 1.4. mám práci v Praze. Šok vystřídal neskutečnou radost. Jsem jako paralyzovaná, myšlenky se rozbíhají do všech světových stran. Vracím se po patnácti letech domů, do mého rodného města. Ale co teď?

Svým rozhodnutím jsem po několika desetiletích upřednostnila sebe a svou kariéru před dětmi. Vskutku nelibě to nesou broučci malí.  

Tak si dělám seznam:

1. Vyřešit bydlení pro mámu, tři děti a kocoura, což se rovná aspoň 2+kk – podnájem. A co s bytem v OV ve Varech??? Prodat? Koupit v Praze větší byt? Kam dát věci mezitím? A které věci? Ježiši...

2. Najít v okolí bydlení základku pro kluky. Že Lukáš přeskočil ročník snad nebude na závadu, nebo ano? Že Jakub potřebuje indivindi přístup doufám nějaká škola vezme v potaz, nebo ne? Jak to udělat, když oba chodí do šesté třídy a nechtějí být v jedné třídě spolu???

3. A co s Luckou, která je ve školce a do první třídy jde až v září? Školka v Praze? Nemožné. Chůva? Kde ji hledat? Z čeho zaplatit? Práce snů pokryje jenom vyšší náklady na bydlení v Praze.

4. Do 31.3. musím odevzdat bakalářskou práci, ze které mám sotva třetinu. No jo já vím, že to je moje chyba, ale to je teď vedlejší.

5. Jak mám tohle všechno zvládnout za 6 týdnů a ještě předat agendu v současné práci?

6. Pro Jakuba psychiatrii v Praze, pro všechny děcka dětského doktora, zubaře pro všechny, gyndu pro maminku...

7. Co pro mě jako pěstounku znamená se s dítětem v NRP přestěhovat, kam zajít, komu co dát vědět? Jinak preferované lokality na bydlení jsou Stodůlky a okolí, Jižní město nebo Prosek, Kobylisy a spol. Práci budu mít v centru Prahy v Lazarské. Jsou v okolí Lazarské nějaké použitelné školy? Školky? Dětské skupiny? Nebo v okolí vytipovaných bydlišť?

Chvílemi pochybuji, že jsem se nezbláznila, když jsem si dovolila ten luxus práci snů získat.

Moc prosím o jakékoliv postřehy a rady, jak tohle zvládnout.

Kačí, Lukášek, Lucinka a Kubík

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy