ADV TOP
ADV LEFT

Pořád na to neumím odpovídat. Pořád jsem si ještě nezvykla, že je to taková atrakce (na BC totiž nikoli, jen v reálu).

Zvykla jsem si na:

"To jste stateční!"

"Tak to ještě vypadáte docela dobře!"

"Jak to zvládáte?"

A podobné... Ale na otázku PROČ je máme, odpovědět neumím. Prostě pro radost! :-)

Měla jsem včera fakt špatný den... Dolehly na mě nějaké trable, akorát jsem si je vypisovala s kamarádkou a u toho brečela (zas nic hrozivýho, my holky holt ten pláč někdy nutně potřebujeme) a nějak jsem nepostřehla, že se už nachýlil čas, kdy jezdí na návštěvu ségra s dětma.

Jestli něco nechci, tak aby mě ségra viděla ubrečenou. Já jsem přece nejstarší, všechno zvládnu, vydržím, zařídím, vím si rady! Jenže tentokrát to fakt nevyšlo. Nějak jsem jí nedokázala lhát, že mám rýmu...


Takže jsme seděly u pískoviště, Simonek se pořád zkoušel nakrmit pískem a my povídaly a povídaly a pak jsme šly k nám a já luxovala a ségra párovala ponožky a synoveček chytal vysavač... Svět se nějak zlepšil.


A dneska jsem měla dlouhou, jedu domů pozdě, z krámu... Telefon od ségry: "Kde jseš? My jsme taky v autě, tak za dvě minuty u pumpy... Musím ti něco dát!" Tak dojíždím k pumpě a ségra s Emilkou vystupuje z auta a vytahuje tu nejkrásnější hortenzii, ještě mnohem hezčí než tu, co mi přes zimu zašla... Nemám slov.


A přesně proto je mám!!! Aby se - až budou velcí - měli navzájem. (Dobrá odpověď, musím si jí zapamatovat.)

P.S.: Puis, nebreč!!! ;-)

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy