ADV TOP
ADV LEFT

Někdy se rána nepovedou…

Dneska ráno zoufalství nejtěžšího kalibru.

V pátek je ve škole Britský den!

Nevím, co tam budou předvádět (jdu se podívat, tak pak poreferuju). Má mít zástěru, to vím, ale včera jsem ji našla - je s roztomilými pejsky - nepoužitelná (na Vojtu). Tak jsme se domluvili, že jí tedy koupím dneska, aby jí měl na pátek. 

Ráno se probudí a praví, že když nemá zástěru musí mít DNES bílé triko (mají nějakou generálku či co). Bílé triko nemá. (Mají vaše děti běžně bílá trika? Už kolikrát jsem si říkala, že by se hodilo mít nějaká doma, ale nejsem taková ta „předvídací“ matka, když už něco koupím dopředu a do zásoby, většinou to pak v situaci, kdy je třeba nenajdu, takže to moc nedělám). Vojta je tedy absolutně zoufalý, neb VŠICHNI budou mít bílá trika, jenom on ne.

Valča vstává, vleze pod deku a brečí, Vašík brečí, že chtěl hrát wiičko (vstal první a myslel si, že je víkend).

Jediná Violka je veselá, neb si vybírá šatinky (má opravdu každý den šaty, dnes ještě náramek, prstýnek a korále, "boty na taneček" jsou samozřejmostí ). 

Tulím a uklidňuju Vaška. Zjišťuju, proč brečí Valu (má mít něco vyplněného dotazníkového do hudebky odpoledne, takže slibuju řešení), jde se oblékat, mezi řečí mi sděluje, že má mít zítra na Britský den taky nějakou červeno-modro-bílou kombinaci. Tiše skučím.

Vojtovi slibuju, že zajedu ráno koupit bílé tričko a hodím mu ho do školy. Což činím a v 8:53 mu předávám ve škole triko.

Pak jedu na nákup, kupuju Valu čistě červené triko a PLACKU S BRITSKOU VLAJKOU (triko 79, placka 30 = miluju KIK!!!). Nákup v Lidlu. Kupuju Nutellu, ačkoli bych neměla, neb je v ní palmový olej. Kašlu na to. ;-)

Pak jedu na VZP s potvrzením na tábor - oni chtějí rodné listy??!!! To nemyslí vážně!! Jinak prý nemají potvrzené, že jsem jejich matka... Mám chuť tam na paní vysypat všechny věci na Britský den, jako důkaz, že JSEM jejich matka, i když bych někdy radši byla něco úplně jiného!!! ;-)

Doma už jen roztřídím prádlo, abych vyprala modré Valu džíny na Britský den a tiše doufám, že to někdy někdo všechno ocení… Ocení? ;-)

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy