ADV TOP
ADV LEFT

Ahoj holky:),

druhý školní rok je za námi, vysvědčení leží na stole a Kryštof v posteli. Já z nostalgie brouzdám na netu a čtu staré deníčky.

Před devíti lety jsem zjistila, že jsem těhotná. Internet byl akorát v rozpuku a založit deníček se zdál být moc dobrý nápad. Prožily jsme toho spolu hodně, řešily první prdíky, zuby a nevyspání. Najednou byly tři roky pryč, naše mláďata šla do školky, některé do práce a jiné zůstaly s mladším sourozencem doma.

Poslední deníček byl napsán někdy před rokem, mám pocit, že v pololetí první třídy a pak bylo ticho po pěšině. Přiznám se, že často vzpomenu na Kostičku, Danuš, Eváska, Mirouška a další. Některé z vás mám na fb, o některých nevím a stýská se mi.

Jak u nás : Kryštík bojuje se svými emocemi, občas vyhraje a někdy místo vítězství přijde vztek. Ve škole měl štěstí na paní učitelku, která pro něho měla pochopení. Od druhé půlky první třídy chodil ke školní psycholožce, která mu dost pomohla. Teď se s ní byl rozloučit, v září se ji narodí mimino.

S družinářkou byl lehký, ke konci školního roku težký boj. Bohužel preferuje tiché klidné holčičky a to fakt Kryštof není:) (maminko, on pořád, pořád mluví)

Sport - kamarád s ním stále není, ale druhým rokem chodí do Sokola. Příští týden bude cvičit na Sletu a je z toho lehce zpruzený:). Tedy spíš mu vadí neustálé nacvičování, drézůra mu moc nejde. Ale snaží se.


A co je u nás nového? 31.3 se dítko konečně dočkalo sourozence:), narodila se nám Libuška. Musím říct, že si to s ní moc moc užívám, hrozně hodná, pohodová holčička. Roste nám před očima, na rozdíl od svého bratra miluje ležet na břiše, děsně si to užívá. Už teď je pro ni velký bratr Bůh, stačí, aby na ni zamrkal a dítko má pusu od ucha k uchu:)))

Jo a už bohužel nemáme Pana kocoura, umřel v neděli na selhání ledvin:(. Počkal si, až Kryštof přijede z Itálie a pak to zabalil. Brečeli jsme všichni, jak želvy a pak ukecali tatínka na nového kočičáka. Jmenuje se Dvojka a fakt to je lump:)

Závěrem jsem chtěla napsat něco vtipného, ale vzhledem pokročilé hodině to vzdávám:). Každopádně budu ráda, když se aspoň krátce ozvete a dáte vědět. Jinak budou puntíky:-DDDD

Market, předseda :-)

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy