ADV TOP
ADV LEFT

Ahoooooj moje drahá jarňátka, rozhodla jsem se napsat a trošku zavzpomínat..:o))

I mne bohužel dostihla chřipka a tak ač jsem za posledních pár let prostě nemocná vůbec nebyla, tak včera už jsem i já hyperaktivní člověk zalehla do peřin a celý den potila a byla vzteklá sama na sebe, že mě to skolilo a nemůžu nic dělat!!! Dnes už je mi líp a tak se hrabu ve starých věcech, archívech, fotkách apod...a tak mne napadlo prohrabat se i v našich archivních deníčcích...:o)) a naprosto neuvěřitelně jsem se začetla a vrátila do "těch dob dávno minulých" a bylo mi v tu chvíli tak nějak moc dobře a chci se s vámi o to podělit.

Konkrétně jsem se vrátila do roku 2004 až 2005, kompletně pročetla, jak jsme všechny začaly rodit, jak jsem se svorně bály, že porod nepoznáme a jak pečlivě připravovaly výbavičky..:o) Moc hezký! A taky jak nás na jaře 2005 honila mlsná po dalším prckovi, četla jsem jak Makýš oznámila naprosto nenápadně, že teda kolem Silvestra bude další miminko, anebo jak Diny pečlivě přemýšlela proč miminko ano a proč ne, Jendys už tou dobou byla dávno těhotná, stejně tak Julda a taky Jola :o)) Já nepřemýšlela vůbec a přišla na další těhotenství prostě až ve dvacátém týdnu a to jsem si do té doby myslela, že jsem skoro normální..:o)) Taky jsem vzpomínala na Lentilku, která svou princeznu dávala k babičce a chodila do práce a o víkendech randila a pak nám o tom vždy nadšeně psala a já to tak ráda četla..:o) a taky na Luku, která další miminko nechěla, kvůli malému bytu..Taky Baghira toužila po dalším prckovi, ale až těsně před koncem první mateřské. Maky řešila "picí" problémy s Terinkou, náš milovaný předseda vždy vnášel do všech deníčků optimismus a úsměv. A taky nesmím zapomenout na Dandis s Valuškou...naše holky moravský! Anebo Senti s Karolínkou, Miroušek s Pepčou, Mart...samozřejmě Almerka s Radimkem, Jantarka, Peg s Anetkou, Kačí s Dlouhánem..:o)) Alice s Kubíkem, Kostička...no bylo nás MOC..:o) určitě jsem někoho nezmínila a zapomněla...tak se dopředu omlouvám...

Pročítala jsem ty ranní komentáře, většina z nás posadila děti ke Kouzelné školce a v klidu snídala a stěžovaly jsme si na probdělé noci, zkoušely všechny možné metody, jen aby ty děti už konečně spaly..:o)))) hodněkrát jsem se u našich komentářů zasmála a pobavila...

Je hrozné, jak ten čas letí a vše se obrátilo zase o 360 stupňů....děti už nejsou div puberťáci (což mám silný pocit, že u nás tedy už nastupuje PREPUBERTA), každá z nás si prošla spoustou životních situací, příjemných a hlavně taky nepříjemných, přibyla další várka dětiček a prostě jsme o velký kus dál než před devíti lety. Já osobně si tuto dobu naprosto neuměla představit, připadalo mi, že je to za tisíc let a že v té době, až moje děti už budou ve škole, tak já budu myslet pomalu na důchod a vlastně valná většina toho pěkného života už bude za mnou... Není to pravda! naštěstí! naopak mi přijde, že život nabírá ty původní obrátky, že děti už jsou skoro velké, samostatné a my máme opět s manželem spoustu času na sebe a to je SUPER! Stále mám totiž občas tendence se o ně starat jako o mimina...a občas mi vyrazí dech, když vidím jak jsou samostatní a většinu věcí zvládají sami...musím říct, že někdy mám i hodně nutkavou tendenci to vše vrátit, aby to byla zase ta moje miminečka a nesměly nikam a s nikým...ale to jsou fakt jen výkyvy...Chápu, že jsem je vychovávala pro samostatný život, nikoliv pro sebe a je pomalu čas je začít pouštět..tak mám alespoň pocit, že i ze mě se zase stává ta staronová žena...který nelítá pořád jen kolem dětí a domácnosti a snažím se to užívat..:o)))))

A jak to máte vy?

Zdravím MOC MOC MOC všechny jarňátka a samozřejmě i nakukovatelky a omlouvám se za takový nostalgický deníček..ale já prostě musela!

Evásek, Monča a Terča (za týden 9 let), Marťas (za půl roku 8 let)

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy