ADV TOP
ADV LEFT

ahoj,

v pátek delfínek ukončil třetí třídu (samé šikula) a říkal, že je malý na to, aby šel do čtvrté. Libuška má naopak pocit, že ve svých 15.měsících je dost velká na to, aby dělala všechno sama:)

Nikdy bych nevěřila, že mezi dětmi (i když mají stejné rodiče) můžou být tak strašně velké rozdíly.

Kryštof - náš malý negativní chlapeček s pocitem, že svět se proti němu spiknul a všechno co udělá, je špatně. Večer jde spát, hlavou mu rotuje, co nestihnul, co zkazil a zítra taky zkazí. Ke všemu dojde, jen to chvíli trvá. Plavat začal až letos, kolu přišel na chuť v osmi letech. Celkově je sport pro něho jen sprosté slovo:)). Na druhou stranu je to náš cíťa, přijde mě obejmout a říct, že bude líp. Umí se omluvit, umí přiznat svoji chybu. Rád čte, maluje a natáčí příběhy. Miluje svoji ségru a je na ní pyšný:))

Libuška - torpédo, do všeho jde po hlavě a nemyslí na následky. Když něco provede, tak zamrká řasami, usměje se a myslí si, že je zapomenuto. Je umíněna, vydrží i deset minut (předpokládám, že s věkem se bude čas prodlužovat) ležet na zemi a řvát (třeba, že jsem vyhodila plínu místo ní). Pohybově je taky napřed, běhá od deseti měsíců, skáče na trampolíně a leze sama na klouzačku. Miluje svého bráchu a kocoura:)

Já mám za sebou taky premiéru, byla jsem 14 dní v práci a Libuška vegetila u našich na Vysočine. Spokojenost na obouch stranách, jen nám bylo asi víc smutno. Když přijela, tak nejvíce vítala kocoura, což asi vypovídá o všem:).

Jinak se máme fajn a těšíme se, že si užijeme léto:)

Markéta

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy