ADV TOP
ADV LEFT

Ahoj, jsem tu asi správně... taky nám to nejde. Chceme oba.

A mně teď zjistili uplně neprůchodný vejcovod, a ten druhý je sice průchodný, ale tak nějak podivně prý pokroucený... no ale kontr. látka prošla - pod větším tlakem. :( Takže teď každé ráno během měření o všem přemýšlím a pečlivě se snažím zaznamenávat si bazálku, abych věděla, jestli vůbec ovuluji. Chudák drahá polovička.

Já vím, že jsme teprve na začátku, ale tohle mě tak hrozně dostalo do kolen, že nevím, jak se s tím poprat. HA jsem přestala brát už v listopadu, těhotenských testů jsem se už dělala desítky a všechno marně. Pak ta laparoskopie.... Věřili byste, že jsem si natolik vsugerovala, že "teď" už být těhotná přece musím!!, že jsem chodila čůrat co pět minut, braly mě šílené chutě nebo nechutě, trochu i závratě, hezky jsem se zakulatila, prsa mi vyrostly a pobolívaly... a ono stejně nic.. :-(

Jediný, co mi z toho zůstalo, je teď děsná protivnost. Proto právě ten chudák drahá polovička. Jsem na něj zlá, pak mě to mrzí, jednu chvíli bych ho samou láskou snědla, pak mu div nevyhazuju věci z balkonu. Je tohle možný? Já vím, že je to "teprve" půl roku, ale pro mě je to nekonečná doba. Tak jsem se těšila... že prostě jednoho dne hrdě oznámím, že jsem těhotná ... a ono to pořád nepřichází... na spermiogram ho zatím hnát nechci (i když už jsem to přednesla, že je to doporučení primáře), ale říkám si, že prostě uvidím, jestli mám vůbec ovulaci. Ach jo.

Internet mám sečtenej, znám prostě všechny "prstíkový" metody, a furt nic. Asi chci všechno hned :) No já vím, budu trpělivá, a hlavně hodná, ne taková protivná držtička.

Držte nám pěstičky... týden od 28.4. do 4.5. +- samozřejmě se budem tak snažit (teda já jo!) :) , že se sousedi nevyspí :D ....

P.S.: klobouk dolů před mužem... tohle by se mnou asi nikdo nevydržel ...

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy