ADV TOP
ADV LEFT

Ahojky, ani nevím jak začít. Chtěla bych Vám napsat pár soukromých vět o našem neúspěšném snažení. Moc jsem si vždy přála miminko. Ale nejprve jsem chtěla pořádného chlapa, abychom vyrůstali jako rodina. Po čase jsem našla "svou velkou lásku" Dost dlouho jsme se snažili o miminko. Nešlo to :-( Doktorka mi stále dávala nějaké prášky nebo píchala Agolutin. Měla jsem nepravidelnou MS. Byla jsem dost nervozní. Připadala jsem si k ničemu. Nakonec jsem se rozvedla.

Kdo to zažil, ví moc dobře, jaké to je. Jednou jsem byla u doktora s bolestí v podbřišku - a zjistilo se, že jsem těhotná! Nedopadlo to dobře. Bylo to mimoděložní těhotenství, které má obvodní doktorka nerozpoznala a plod se ve mě rozložil a pomalinku jsem začínala být přiotrávená. Hned mě hospitalizovali a odvezli rychle na sál. Probudila jsem se s rozříznutým břichem a dávala se dohromady dva měsíce. Vzali mi levý vejcovod. Nikomu bych to nepřála. Neměla jsem na miminko ani pomyšlení. Musela jsem se dát sama do pořádku.

 Po roce jsem byla celkem OK a opět toužila po mimi. U mé obvodní gynek. jsem již nebyla. Po poradě s primářem jsem vysadila léky a přišla k němu do ordinace těhotná. Ale opět mimoděložně! Přišla jsem o pravý vejcovod. Bylo mi hrozně. Už jsem nemohla normálně otěhotnět!!! Probrečela jsem celé dny a noci. Myslela jsem si, že budu muset chodit k odborníkovi, abych se uklidnila, ale nakonec jsem to zvládla sama. Jezdila jsem si do lázní a užívala si života.

Po dalších pěti letech jsem našla svou osudovou lásku. Je to super chlap. Prošel si se mnou dlouhodobé odloučení, několikrát IVF, nespočetně KET... pokaždé s negativním testíkem. Byla jsem náladová a nepříjemná. Někdy bych ho láskou snědla a někdy bych od něj hned utekla. Léčba, která se při umělém oplodnění podává má své negativní stránky. Tělo na podávané hormony reaguje různě. Já jsem omdlévala, zvracela jsem... Stálo mě to téměř život. Zkrátka jsem ty hormony nesnášela. Ale zkusila jsem to a přežila jsem.

Znám plno žen, které mají mimi díky umělému oplodnění. Nezoufejte, medicína je dnes mocná a dokáže divy. Kdyby to nevyšlo za pomocí lékařů, tak je tu ještě jedna naděje - osvojení. Je to cesta na douhou trať. Ale když už člověk čeká 10 let, proč by nevydržel čekat ještě déle.

Zatím si žijeme jeden pro druhého, ale časem budeme jako rodina. :-)

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy