ADV TOP
ADV LEFT

Byl 27. prosinec 2010, zdánlivě obyčejný, už posváteční den. Ale pro nás to byl jeden z nejšťastnějších dnů v životě, den kdy se dějí zázraky.

 
Ve 21:55 večer se nám splnil obrovský sen. Sen, ve který jsme už přestávali doufat, že se někdy splní. Ten splněný sen vážil 2930g, měřil 48cm a jmenuje se Barunka :-). A z našeho Mišáka se konečně stal velkej bráška. 
Cesta za tímhle zázrakem nebyla vůbec jednoduchá, mnohé z vás vědí... Mnohdy už chyběla síla, naděje... a tu sílu jsem čerpala hlavně tady, mezi vámi. Proto bych chtěla moc poděkovat všem, co nám držely palce, povzbuzovaly, dodávaly tu sílu nebo na nás jen myslely. Hlavně všem od Profiček, díky holky za všechno, mám pocit, že bez vás bych to asi už vzdala. Hlavně - Jani - tvůj malý Ježíšek Honzík byl pro mě obrovskou inspirací a nadějí, že to prostě jde, že ten sen není úplně nereálný, že to ještě nemám vzdávat. 

A já jsem teď hrozně šťastná, že jsem to nevzdala, že jsem tu odvahu a sílu zase našla. Díky tomu se tady teď můžu kochat pohledem na ten náš malý velký zázrak, díky tomu jsme teď doma čtyři a to jedno prázdné místo, které jsem tu pořád cítila, se zaplnilo. Díky tomu má Mišák konečně parťáka (teda vlastně parťačku :-) ) a já mám konečně pocit, že jsme kompletní. 

Začátek tohohle těhotenství byl trochu smutný. V den, kdy jsem objevila poprvé slaboučkou druhou čárku na testu, mi zemřela moje milovaná babička. Normálně na věci mezi nebem a zemí moc nevěřím, ale v tu chvíli jsem měla najednou pocit, že tentokrát to vyjde, že se o to prostě babička tam někde postará. A já, jinak totálně nevěřící v cokoliv nadpozemského, jsem celé těhotenství nosila u sebe malý křížek z dědictví po ní. Jestli pomohl zrovna on, nevím, ale ten malý zázrak tu teď vedle mě spinká a já pořád nějak nejsem schopná uvěřit, že jsme se ho opravdu dočkali.

Tak ještě jednou, díky všem moc za podporu a vy, kdo jste se zatím toho svého uzlíčku štěstí nedočkaly - nevzdávejte to, věřím, že někde na vás na všechny taky čeká, protože už vím, že zázraky se dějí a nejen o Vánocích.

Petulda, Mišák (5 a půl roku) a Barunka (12 dní)
Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
ZALOŽIT DISKUSI
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy