ADV TOP
ADV LEFT

Prožila jsem si pár hodin strachu... naštěstí jen pár hodin. Bohudík. Těch pár hodin ovšem znamená po pár dnech v nemocnici další měsíce nemocenské. Good Bye můj pracovní režime. Co teď? Jak z těch nečekaně nabytých dnů bezbřehého volna nezešílet? Potřebuji vymyslet těhotenský režim, chi, ve kterém bohužel musím počítat s téměř mdlobami a v rámci pudu sebezáchovy a mimizáchovy s klidovým režimem.

Dobře si vzpomínám na situaci, kdy jsem ukončila studium a měsíc si hledala práci. Bylo to k nepřežití. Teď mi pomocnou ruku dává škola. Nebyla jsem totiž jen zaměstnaná a těhotná, ale i studující. Těhotná a studující mi zůstalo. Začít se učit tedy není nikdy dost brzo :-) Nicméně, nepřehánějme, víme, že učení není práce. Sedm a půl hodiny u toho nevydržíš, to nejdřív týden před státnicemi.

Vím, po porodu, už žádný čas nebude... a jistě se těmto řádkům zasměju či si zlomyslně na svou adresu řeknu, tak takové starosti bych teď chtěla mít...

Jaké máte zkušenosti s režimem v nastoleném nerežimu? :-) Jak jste volný čas do porodu, který vám zbýval po odečtení všech peripetií s těhotenstvím, využily?

NancyPřidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy