ADV TOP
ADV LEFT

Když po dvou měsících zrekapituluji, tak se člověk velmi rychle adaptuje na novou situaci. První dny na nemocenské jsem skutečně prožívala pocity prázdnoty, přibližně stejně takové jako jsem kdysi měla, když jsem byla chvíli bez zaměstnání, mezi ukončením školy a najitím své první práce. Naštěstí se člověk brzy otřepe. Nedošlo u mě na žádné čtení knih ani sledování dvdček či jiné kratochvíle. Pomohlo mi právě to, že byl konec semestru a musela jsem odevzdat seminární práci. Navíc ne vždy jsem byla schopna provozu, přecijen jsem ve čtvrtém i téměř celý pátý měsíc měla dost velké problémy s tlakem... a jiné.

Také se blížily Vánoce a můžu říct, že jsem si je po dlouhé době opravdu užila...

Za chvíli mě čekají státnice z jednoho oboru, po státnicích se vrhnu zas na diplomku z druhého oboru... uvidíme kolik mi dá děťátko klidu... jsem moc ráda, že se můžu soustředit na školu, že nemám na starosti jen sehnání výbavičky pro miminko, domácnost a opečovávání manžela. Že tyto tři vyjmenované oblasti jsou "jen" pro radost.

Jsem nakonec ráda, že jsem mohla zůstat na nemocenské, i když ta událost, co tuto situaci způsobila, byla pro mě dost strašná. Od té doby jsem se dávala dohromady a hlavně byla v klidu. Ten v mém hektickém zaměstnání zkrátka nebyl a nikdy nebude. Hlavně že teď je všechno v pořádku a doufám, že se v patřičnou chvíli dočkáme.

Moc se na Tebe těšíme, naše krásné děťátko. A to i přesto, že nám náš poklidný manželský studentský život převrátíš úplně naruby. Rádi si ho necháme převrátit :-)

Nancy

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy