ADV TOP
ADV LEFT

Tak Vás zase všechny zdravím, a chci Vás MOC poprosit, abyste na mě i na to mimčo v bříšku MOC mysleli. Když už si člověk začne myslet, že je konečně zase šťastný a spokojený, a že se mu v životě zase daří, tak se vždycky něco po.....

V pondělí jsem začala špinit. "Klid holka, hlavně nepanikař! Počkej, jak se to vyvrbí. V neděli tě rozčílily děti, určitě se zase projevuje tvůj stres, tak se uklidni, všechno bude OK." Jenže ono moc není. Včera mě začalo bolet v podbřišku a začala jsem opravdu krvácet. Při každém čůrání mě pálilo a bolelo. "Takže super, chytla jsi zánět močových cest, a to krvácení je od toho." Byly mé myšlenky. Na doktorku už bylo pozdě a na pohotovosti jsem nechtěla plašit.

Počkala jsem tedy na dnešní ráno a v 7 hod seděla v čekárně u obvoďačky s ranní močí v kelímku. Když sestra namočila papírek, okamžitě vykřikla: "Je tam krev!". Mé podezření se potvrdilo, lékařka diagnostikovala zánět močových cest. To krvácení může být spojeno právě s tím zánětem, takže pokud nezačnu krvácet opravdu silně, mám prý počkat ještě 3 dny, než se vydám ke gynekologovi. Podle poslední menstruace jsem v 11. tt, ale podle ultrazvuku v 8. tt. Tak mám strach, aby to nebyl potrat.

Manžel je nervózní víc než já a má hrozný strach. Já se pořád utěšuji tím, že některé ženské krvácejí klidně celé těhotenství a stejně je pak všechno v pořádku. U mě to musí být taky tak!!!! Mám antibiotika, kontrolu a veškerou péči od rodiny. To by bylo, aby to nebylo!!!! Vůbec si nepřipouštím, že by to mohlo špatně skončit, ale z toho, že sem právě píšu, a žádám Vás o podporu, určitě poznáte, že zase tak v pohodě nejsem.

Tak na mě moc myslete a já se Vám pokusím brzo dodat nějaké příjemnější zprávy a novinky.

Dulinka

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy