ADV TOP
ADV LEFT

Ahoj holky,

osm let jsem sbírala odvahu k dalšímu těhotenství po prvním pro mne fyzicky i psychicky těžkém porodu, který jsem zde i popisovala.

Několik let jsem byla smutná, že bude dcera jedináček, protože tu odvahu prostě neseberu.Po 7 letech jsem si začala připouštět, že bych to mohla zkusit, ať už to dopadne jakkoli. Možná že taky dobře. Překážkou je moje váha a křečová žíla a lymfedém na noze. Rok jsem se pokoušela s tím něco udělat, cvičit, návštěvy lékařů atd. Nic se nevyřešilo. Řekla jsem si, že jestli budu pořád na něco čekat, taky to můžu oddalovat donekonečna.

Nakonec jsme s manželem dva měsíce zkusili večerní radovánky jen tak bez ochrany. Nevěřila bych, že to půjde tak rychle a tajně doufala, že to určitě portvá několik měsíců a třeba ještě zhubnu a připravím zaměstnavatele (v práci  způsobím asi velké starosti) atd.  

Kouknu do kalendáře, menstruace by měla být již téměř u konce. Včera jsem se objednala k výživové poradkyni - poprvé zkusím problém tuků řešit s odborníkem, občas holt člověk na určité věci sám nestačí a musí si nechat pomoci od druhých...

V noci silná bolest prsou, menstruace nikde...  dnes ráno mi to nedalo a udělala jsem si test. A je to tam! :-)  

Vím, že je dost brzy, ale pro mne je to prostě neuvěřitelná událost po tolika letech. Už to, že jsem tomu nechala volnost a nebránila se otěhotnět je pro mne obrovský krok.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy