ADV TOP
ADV LEFT

Tak abych se trošičku představila. S manžou jsme chtěli mimí už od mých 19ti let. Nikdy jsme nepoužívali kondom ani žádný prášky prostě jsme si do té doby dávali pozor. :-) Potom už bylo každý měsíc to strašné čekání jestli se na testíku ukážou ty vytoužený dvě čárečky. No vlastně každý měsíc ne protože já měla od samého začátku MS hrozně nepravidelnou.

Když se ale pořád nic nedělo, zašla jsem za dr. Ten mi udělal odběry a řekl, že mám vysokou hladinu hormonů testosteronu a že stim něco musíme dělat. Nasadil mi léky a říkal, že věří že se to povede. Chodila jsem na kontrolu, aby zjistil zda se mi vytvářejí vajíčka. A ejhle. Vajíčko se udělalo, ale za další dva dny už tam zase nebylo. Nestihlo ani dozrát. A tím jako kdyby to pro něj zhaslo. Nic už potom se mnou nedělal. :-( Pořád jenom měřte si teplotu a uvidíme. Tak já celý rok měřila a on jediný co mi na to řekl - nemáte ovulaci. Tolik mě naštval, že jsem změnila dr.

Ten mě hned poslal na průchodnost vejcovodů. Ale ne lapaskopii,  protože tu jsem nemohla kvůli střevům. Musela jsem podstoupit ultrazvuk, který byl pro mě úplně příšerný!! Kontrastní látka a děloha zavěšená na závaží!! :-( Tam mi řekl dr, že výsledek úplně super a vše v poho. Tak poslal manžu na vyšetření. A ejhle. Výsledek byl - vy nikdy nebudete mít přirozenou cestou děti. jste neplodný. A tím to zvadlo. Manža byl úplně vyřízený z toho, jak mu to dr oznámil.

Tak prostě, že zkusíme umělé. První pokus - jen jedno vajíčko takže jsem to vzdala, že s jedním to zkoušet nebudeme. Druhý pokus 4 vajíčka a jen dvě se začala dělit. Tak nekonečný tři týdny čekání a zase nic. MS se dostavila. Tak okamžitě rozhodnutá pro další pokus. 6 vajíček a 3 se začala dělit. Rozhodla jsem se, že chci zkusit všechny tři. Zase 3 týdny čekání a zase se ta mrška dostavila. Další zklamání a nářky! Manža i celá rodina ze mě byli zoufalí. Chtěla jsem hned další pokus. Ale jelikož se každý pokus platil, prostě se mi to všechno v hlavě rozleželo a říkám dost. Těch pěněz a nic. Za to už by byl komplet zařízený dětský pokojíček a tady tu jistotu opravdu nemám.

A tak jsme se s manžou domluvili na adopci. Manža ihned bez zaváhaní souhlasil. Moc mě to potěšilo protože né každý s náma souhlasil. Některé názory na adopci mě opravdu moc rozčílily :-(. Nebyl problém u nás o tom mluvit. Každý to věděl a jejich názory nás absolutně nezajímaly!!

Tak jsem zašla na magistrát a konečně se něco začalo hýbat a já věděla, že max do tří let budu mít své vytoužené mimí!! Když už jsme byly zařazeni mezi čekatelé začala jsem jeden měsíc hodně krvácet., Zajela jsem do nemocnice na pohotovost. Tam mi dr řekl, že jsem přijela za minutu dvanáct, že bych jinak vykrvácela. Udělal mi vyšetření a testy a přišel mi říct, že jsem potratila???????? No přesně takhle jsem na něj koukala. :-) Trochu jsem si pobrečela, ale stejně jsem tomu pořád moc nevěřila. Myslela jsem, že to mohl zkreslit ten testosteron a potom ty výsledky manži. No tak nějak jsem to hodila za hlavu, jelikož už jsem měla podanou žádost na tu adopci a na mimí jsme se moc těšili. I pokud by se nám mímí povedlo, byli jsme rozhodnuti žádost na adopťátko nezrušit!!

A jednoho krásného slunečního dne zazvonil telefon a já uslyšela tu vytouženou větu MÁME PRO VÁS HOLČIČKU, KDY SI PRO NI PŘIJEDETE!!! :-) Nezmohla jsem se vůbec na nic. Slzičky mi tekly úplně samy!! Jen z druhé strany jsem slyšela neplakejte! ;-) Když jsem se asi po 5 min vzpamatovala - musím poděkovat pani ze sociálky, že měla takovou trpělivost - řekla jsem - jedeme hned!!!! A ona - že si to myslela, ale že je pátek a ať přijdeme hned ráno v pondělí. Tak dlouhý víkend jsem nikdy neměla. Nemohli jsme se dočkat. Já jela ještě ten pátek dokoupit všechny věci, které budou potřeba a bylo toho dost a už jen čekat na to krásné pondělí!!!!! Holky, to byl tak krásný pocit, když si pro mimí jdete. Vidíte, jak tam hajá mezi tolika miminkama a vy víte, že si ji vezete domu!!!

Mimochodem manžel si ji v tom pokojíčku našel sám. Hned si Elinku poznal Já ji jen viděla a zas jsem se tak rozbrečela!! Zrovna tak krásně spinkala!! Bylo to pro nás to nejkrásnější miminko na světě!!!!!!! Hned jsem jela na magistrát vyřídit papíry, abych si ji mohla ten den odvézt domu. Honem zpátky do domečku s mimískama (KÚ - nerada to slovo používám). Malá už byla vzhůru. Jak jsem se nahla nad postýlku krásně na mě vykulila ty její očička a začala se krásně smát. Potom se nahnul manža a to už byla úplně vysmátá a úplně jako kdyby nám chtěla skočit do náručí!!!! Úplně jako kdyby věděla, že si pro ni jedeme!!!! Převlékla jsem si ji do našich věciček a nechala jsem ji se rozloučit (pazvukama) s ostatníma mimískama a hurá domůůů!!!! Ale ještě v autě jsem myslela na ty ostatní mimísky, kteří tam čekají na tu jejich novou rodinku. :-(  I manža si poplakal a to je chlap jako hora. Na ten okamžik nikdy nezapomeneme! Byla to nádhera!!!!!!

A potom už nastaly běžné radosti a starosti. :-) Dál jsem chodila na gyndu, ale už jen tak aby se neřeklo. :)  Dr mě ale ještě poslal  na nějaké vyšetření a tam zjistili, že mám velký obal kolem vaječníku a že jediné co by mohlo pomoct - jít na propíchnutí toho obalu. Ale že to do půl roku zase zaroste a budu muset znovu pokud se nám to nepovede. No nějak jsem měsíčky nesledovala jelikož už jsem měla malou a ty své "chtíče" :-) jsem už měla uspokojený.

Jednoho krásného dne, když jsem se vzbudila, první co bylo, že jsem letěla na wc. A celý den jsem prozvracela. Říkala jsem si, že mi určo nesedla ta pizza, na které jsme s manžou byli. No ale to samé bylo druhý a třetí den. Nějak jsem to ale neřešila. Když to ale trvalo asi týden, tak mi kámoška napsala - ty jo, ty jsi těhotná!! A já na ni - prosim tě nech toho, víš sama, jak to je. A ona ať si udělám test, že jsem i hrozně protivná! ;-) A když jsem ráno vstala a zase zvracela, tak jsem začala hledat po bytě těhotenský test jestli mi náhodou nějaký nezůstal, když jsme se ještě snažili. A ejhle jeden jsem našla. Šla jsem na wc a zkusila to. Papírek jsem odložila na stolek a šla jsem se opláchnout. Prostě jsem byla přesvědčená, že se tam stejně objeví jen jedna čárka. A normálně jsem na něj zapomněla a šla vařit. Zrovna když jsem smažila cibulku, vzpoměla jsem si na něj. :-) A tak jsem jen tak jednim očkem po něm koukla. A teď to obrovské překvapení když tam nebyla čárka jedna. Úplně mi jel mráz po zádech. Rychle jsem vzala krabičku, kterou jsem mimochodem hodila do koše, takže jsem si ještě zahrála na popeláře a četla jsem znovu co znamenají dvě čárky :-). Ale já to věděla, jen jsem prostě jsem chtěla mít jistotu. Takové překvapení!! Začala jsem hned panikařit. Nevěděla jsem, co dělat. Chtěla jsem to hned vykřičet do celého světa!!! Ale jako na potvoru nikdo doma. Tak já brečela jako malá holka a Elinka ke mě přišla a říká - maminko ploč pláčeš? Neplakej! Musela jsem ji hned obejmout a říct ji jak moc ji miluju!!! :-) No je to prostě zlatíčko!! Najednou hrozný zápach z kuchyně. Já zapomněla, že jsem měla na plotně tu cibulku, takže jsem si hrála rovnou i na hasiče ;-).

Potom jsem popadla telefon, že našim hned zavolám. Mamča s taťkou jeli akorát na nákup. No abych pravdu řekla, nemohla jsem si vzpomenout ani na telefoní číslo :-) Když to mamina zvedla, řekla jsem jen - mamčo kdy přijedete, potřebuju s váma mluvit - a mamča na to - co se děje - a já - že to nejde po telefonu a že počkám, až přijedou. Mamča byla chudák tak vystresovaná, že sedla do auta a upalovala domu aniž by nakoupila. Když přijela letěla hned nahoru k nám a už na schodech volala - proboha co se stalo?? No a já na ni - MAMČO, JSEM TĚHOTNÁ!! Nikdy jsem neviděla, aby někdo uměl tak vytřeštit oči :-). Mamina byla v šoku a říká - třeba už je ten test prošlý, zajeď si koupit ještě jeden. No a já sedla do auta a hned do lékárny a koupila 6 testů, protože jsem tomu vůbec nevěřila a chtěla jsem mít tu jistotu. Všechny vyšly pozitivně!!!

Pak jsem všechny ty testy popadla a jela jsem za manžou do práce. On měl zrovna pauzu na oběd. Já před něj položila všechny testíky a on na mě - co to je?? A já těhotenský test. A on - a na co to máš?? A já na něj, ať mi řekne kolik je tam čárek. On na mě koukal a nechápal, co po něm chci. :-) Tak jsem ho nechtěla moc trápit, tak jsem mu řekla - Elinka bude mít sourozence. On se zasekl  :-). A první jeho věta zněla - to musíme předělat pokojíček :-). No ale potom se mu to rozleželo a řekl - ty jsi těhotná???? To bylo tak krásné :-)

Chtěla jsem to mít ale ještě potvrzené od doktora. Tak jsem hned v pondělí zašla na gynekologii. A doktor mi už mezi dveřma říká - Potřebuju, abyste se objednala do té nemocnice, vaše výsledky jsou katastrofální!!!!!! A já na něj - TO ASI NEPŮJDE, JSEM TĚHOTNÁ. Ten měl snad tři minuty zásek. ;-) A řekl - no jak se nemůžu hýbat, honem vyskočte na kozu a já na vás juknu. Holky, udělal ultrazvuk a byl tam!!!!!  Krásně mu bilo srdíčko a byl to krásný pocit toho mimíska vidět. Tak dlouho jsem ještě na koze nebyla. :-) To byl půl hodinový ultrazvuk!!  

Když jsem slezla a posadila se, kouknul na mě a poprvé řekl - ŽENSKÁ JAK JSTE TO UDĚLALA?????? A já na něj - TO JÁ NEVÍM, JÁ MYSLELA, ŽE MI TO VYSVĚTLÍTE VY! ;-) Dodnes mi to neumí dr.vysvětlit. Jediné, co jsem mu řekla bylo že jsem deset kilo zhubla  Ale stejně si myslím, že vše je jen DÍKY ELIŠCE A JÁ JI ZA TO MOC DĚKUJU!!!  Takže máme jedno adopťátko  a jedno biopťátko . Mimochodem klučík se jmenuje Pavlík :-).  A oba šíleně moc miluju. A vím, že díky Elišce máme malého Pavlíka.

Takže holky, neztrácejte naději PŘÍRODA JE MOCNÁ ČARODĚJKA!!! :-)

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy