ADV TOP
ADV LEFT

Dneska se povedl den.

Upekla jsem štrůdl a všichni jej vychvalovali (slovně, i tím, že ho snědli...)

Kamarádka mi napsala mail, ve kterém mě pochválila.

Dozvěděla jsem se moc krásnou zprávu.

Šly jsme s Violkou vyhodit láhve a já měla čas trošku přemýšlet... Jak jsem ji vysazovala, aby dosáhla na kontejner se sklem a ona se nadšeně řehtala (protože vyhazování a hlavně ROZBÍJENÍ skla miluje :-)), naskočil mi v hlavě obrázek toho kontejneru uvozený známou ikonou:Prostě Violka velmi "olajkovala" ten kontejner. :-)

A protože trpím (docela často) tzv. ulpívajícím myšlením - naskakovaly mi až do večer ty palce v duchu všude... 

Muž mi nainstaloval věc, co jsem už dlouho chtěla vyzkoušet! V duchu jsem tam ten palec viděla, jak mu ho klikám, jak on z toho má radost... A za chvíli mi došlo, že jsem mu neřekla nic? Vůbec nic. Ono je strašně jednoduché kliknout na ikonku... Nic to nestojí, skoro ani ten čas, leckdy ani pořádně nedočítáte a klikáte prostě proto, že máte rádi tu osobu a je jedno, co zveřejní... 

Je to škoda.

V reálném životě se totiž můj muž málokdy dočká večerní souhrnu, který by správně měl vypadat asi nějak takto:Musím na to víc myslet a říkat jim to všem. Zavolat mámě, ségře, bráchovi. Kamarádce. Odepsat na smsku. Pochválit sousedce muškáty. Říct Violce, jak skvěle se mi s ní vaří. Vašíkovi, jak jsem pyšná, že to umí s míčem. Valu, jak jí obdivuju, že pozná všechny kytky. A nesmím vzít jako samozřejmost, když mi Vojta vynosí nákup z auta... I v reálném životě totiž platí, že kdo oceňuje, dostane se mu ocenění zpět. :-) (Takže jsem vlastně vypočítavá, že? :-))

Jak "lajkujete" vy?P.S.: Díky, panu Jeníkovi za inspiraci pro tento článek.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy