ADV TOP
ADV LEFT

Vážený pane řediteli,

omlouvám dnes svého muže ze zaměstnání. Je asi nemocný, bolí ho všechny klouby a má teplotu.

Děkuji za pochopení.

Petra M.


P.S.: Řediteli... Ve skutečnosti je mému muži docela dobře. Ale víte, já začala chodit do práce. Po deseti letech s dětmi a práce z domova jsme zase v pracovním procesu. Chápu, že na Vaší pozici a s Vaším pracovním nasazením, se ani nesnažíte si podobně dlouhodobý výpadek představit...

Chápejte, jsem v úplně jiném světě. Telefonuji a hovořím s dospělými lidmi. Nezajímá mě, kdy kdo šel na záchod, nebo měl svačinku. Jsem děsně důležitá a velmi milá zaměstnankyně.

Jsem pořád taky máma, samozřejmě - takže řeším účetnictví a přitom koutkem mozku myslím na to, že Vojta potřebuje nový pásek, Valuška čtvrtky a Vašíkovi a Violce musím zaplatit obědy ve školce. Auto do servisu, musím na poštu a taky bych asi někdy měla nakoupit a uvařit (o úklidu se, pane řediteli, záměrně nezmiňuji radši vůbec - díky za pochopení!)

Měla jsem 10 let dost času a v podstatě mně často přišlo nesnesitelné kolik ho mám... Trubka. :-) Teď čas nemám na nepodstatné věci a učím se vážit těch malých chvilek ukradených... Děti neošidíte, nenechají se. Ale muž počká, řeknete si, koneckonců - je to dospělý chlap!

Dneska ráno jsme vstali v 5 jako obvykle a já jedu na víkend pryč... Pochopte, že prostě nebylo možné, aby do té práce dnes šel... Věřím, že porozumíte, že bylo nutné vrátit se do vyhřáté manželské postele, vypnout okolní svět, Vás, pane řediteli, spící děti a prostě tam jen tak být sami dva, jako kdysi na začátku. Kdy jsme na podobné věci měli spoustu času. Teď ten čas nemáme a tak jsme ho ukradli Vaší vážené společnosti, pane řediteli.

Děkuji Vám za pochopení a slibuji, že muž doplní vše, co být doplněno má a v termínu odevzdá.

Se vší úctou a pro dnešek s tichým úsměvem na rtu...

manželka Vašeho jinak loajálního zaměstnance

Petra M.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy