ADV TOP
ADV LEFT

A jak vyrostly!

Začalo to nenápadně. První nesmělý dotaz ohledně látkových plenek položila právě před rokem Albi (jak to u vás nakonec dopadlo? ozvi se! :-) ). Pár zkušených se s ní podělilo o informace. Já, toho času velmi nezkušená, spíše zkrušená neúspěchy, jsem se přidala a měla jsem tu čest sledovat, jak diskuse roste a nabírá na obrátkách a postupně se z ní vyvinul takový malý stát ve státě. Holky, bylo a je mi tam s vámi moc dobře. A proto si myslím, že bychom to měly alespoň trošku oslavit a poděkovat Missorce za přístřeší a v neposlední řadě za trpělivost.

Kolem strany 70 jsme gratulovaly nově příchozím k odvaze, když prohlásily, že diskusi od začátku dočtou. Dnes jsme načaly stránku 1701. Dočítání všeho, co bylo napsáno během jejich nepřítomnosti praktikují jen opravdu věrné a silné povahy.

Zpočátku jsme se horem dolem omlouvaly, když jsme odbočily od hlavního tématu. Ale bylo to silnější než my, prostě se nám dobře povídalo a našly jsme v sobě navzájem spřízněné duše. Dnes máme vlastní rubriku, ve které se najdou diskuse plenkové i neplenkové a svoje hvězdné místo tam zaujímá DRBÁRNA, ve které to stále jede na plné obrátky a řešíme tam společně vše, co život přináší.

Některým z nás Látkovky na BC více či méně změnily život. Povídaly jsme o plenkách. Někdo je začal ve velkém nakupovat, někdo prodávat, někdo šít. Někdo se přiznal, že určité značky plenek vždy věší na šňůru kolíčky určité barvy.

Máme svoje stálice, bez kterých by to nebylo ono. Napíšu je jak mi přijdou na mysl a moje mysl je v tuto ranní hodinu kdy to sepisuji už hodně opotřebená, tak se prosím nezlobte, pokud na někoho zapomenu. Hlavně se omlouvám holkám, které už jsou stálice a já je ještě tolik neznám, protože to čtení poslední dobou flákám. Hodně nás zmizelo a hodně přibylo. Pomozte mi rozšířit, případně zpřesnit ten seznam, pojďte si sentimentálně zavzpomínat :-)

Lalwen - technička a internetový guru

Len-til-kah - bezkonurenční hlodařka

Maxik - nízkonákladové plenkování, hlody a šermování s Lentilkou

Dandy - mini plány, maxi praxe

Ivca79 - bezmezné nadšení dětmi, plenkami a výrobou všeho druhu

Amazonka01 - ztracená a znovunalezená

Čiřikaví - největší vzorkovna ve střední Evropě

Zuzajda - nejmenší miminko v látkovkách, moderování

Makytka - plenkové info všeho druhu, vědecký zápal pro látkovky

Klaris - dobrá duše a moderátorka

Kira - doplenkovávající a rádoby znovuplenkující mamča

Bianka - nemá to lehké a přesto šíří pohodu a skoro pořád se usmívá

Anka - statečná multifunkční mnohomamka

Cifka - taktéž mnohomamka, nejvíce dětí plenkujících za co nejnižších nákladů

To byly mamky.

A co miminka, nejedno už bylo narozeno, či dokonce počato právě na Látkovkách! I tady prosím o shovívavost a doplnění.

Zuzajdin Křemílek, Ančina Evka, Amazončin Tomík, Maxikova Kunig... Hanka, Sloníkova Anežka, Trixlina Leonka, Majuščina Emička, Gabulina Emmička, Lalwenino překvápko, ................

Už vidím, že článek odešlu a celou noc, nebo to, co z ní zbývá, se mi budou vybavovat ti, na které jsem (nerada!) zapomněla.

Na závěr - Missorce a adminkám jedno veliké DÍKY!

A Vám všem hodně šťastně popsaných stránek a počůraných a pokakananých plenek!

Vaše Karlinda

P.S.: Už dlouho mi v hlavě straší Látkovkové setkání naživo. Co myslíte, bylo by to zrealizovatelné? Měl by někdo zájem?

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy