ADV TOP
ADV LEFT

Některé maminky si stěžují, že jisté typy PUL kalhotek docela dost provlhávají. Jedná se hlavně o kalhotky Imse Vimse Organic a kalhotky Bambino Mio.

Jako majitelku outdoorových kalhot s PUL-zátěrem a membránovou bundou mě napadlo, že by mohla pomoci impregnace s outdoorshopu. Existuje několik druhů těchto impregnací - ve spreji, namáčecí a prací. Na kalhotky mi přišla ideální impregnace do pračky nebo impregnace na namáčení, a tak jsem začala lobovat u kamarádek, kterým kalhotky provlhly, aby toto vyzkoušely. Musím přiznat, že se nikomu moc nechtělo. Úspěch nebyl zaručen, cena lahvičky impregnace je dost vysoká, na to, že je potřeba jen trocha (většina balení je minimálně na dvě bundy) a hlavně nikde není uvedeno, že by impregnace byla testovaná pro děti do 3 let. Já se řídím tím, že co neublíží mě (nezhoší atop. ekzem), nemůže ublížit ani dětem, takže jsem z toho až takový strach neměla, navíc kalhotky se kůže dotýkají jen minimálně. Ovšem vlastní děti na testování nemám. Nakonec jedna z kamarádek potřebovala naimpregnovat svou bundu, tak jedny kalhotky hodila do pračky s ní. Byl to pokus, buď to kalhotky zvládnou a přestanou provlhávat, nebo je vyhodí.

A jaký byl výsledek testu?

Kalhotkám impregnace nejen nijak neublížila, ale dokonce opět začaly fungovat tak, jak mají! Dcerka oné odvážné kamarádky také mívá kožní problémy, ale nic se zatím neobjevilo.

Pokud se rozhodnete impreganci vyzkoušet, doporučuji dodržovat návod na lahvičce výrobce! Výsledek nezaručuji, každý pokus provádíte na vlastní nebezpečí. ;-) Ale budu ráda, pokud o výsledek podělíte - negativa i pozitiva.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy