Rok se s rokem sešel a v ČR nás čeká už druhý TOP -Týden Opravdových Plen (21.-27. 4. 2008) Po velkém loňském nadšení je letošek takový chladnější, nepostřehla jsem, že by se nějaká letošní látkařka chtěla třeba na Baby Café zapojit, ale alespoň vzešel nápad na uspořádaní soutěže pro pletenky, háčkařky a švadlenky, kterou tímto zahajuji.

Soutěž bude probíhat podobně jako soutěže v digiscrapbooku. Fotografie svých výrobků uložte do speciální fotogalerie, kterou bude možné prohlížet až po ukončení vkládací části soutěže. Dne 21.4.2008 kolem poledne, tedy v den začátku TOPu, bude galerie zpřístupněná a umožněno hlasování. Plínka nebo kalhotky, která dostane nejvíce hlasů, bude odměněna malým překvapením (ne plenka - autorka ).

Konec hlasování bude v neděli 27.4.2008 (případně v pondělí ráno, záleží jak se s April dohodneme), tedy poslední den TOPu a další týden bude vyhlášen a poté odměněn vítěz nebo vítězka!

Takže ke strojům - šijte, pleťte, háčkujte!

Jak poslat fotografii:

Fotogalerie funguje stejně, jako u soutěží Digiscrapbook. Galerii "Látkové plenky > TOP: Soutěž o nejhezčí plenku" zvolíte při Uploadu fotky. V Nadpisu obrázku uveďte svůj NICK a v případě, že budete chtít poslat výrobků víc, doplňte i nějaký rozlišující NÁZEV (např. Ivca79: Pletené vrchní kalhotky). Do Popisu uvítáme krátký popis toho, o co se vlastně jedná, jak a z čeho je plenka vyrobená a podobně.

Po Uploadu by se měla objevit hláška: Zde není obrázek, který byste si mohl(a) prohlédnout , což je v pořádku. Pokud se objeví nějaká jiná, možná došlo k nějakému problému, zkuste to znovu... a pokud se to ani pak nepodaří, je na místě se obrátit na nějakého zemina (tento případ doufám nenastane).

Ještě upozorění:

Do soutěže můžete přihlásit fotografii svého výrobku, ne že se všechny přihlásíte s vlňákama, které pletla Bohulka nebo Littlemouse! :))).

Rozhodla jsem se, že soutěže se nemůžu zůčastnit já, když jsem se ujala organizace... Ale protože by mi to bylo líto, asi nějakou fotečku pošlu... A když budu náhodou první, tak se své ceny vzdám ve prostěch druhého místa :)))

Jak hlasovat pro fotografii:

Fotogalerie ZDE bude pro prohlížení a hlasování otevřena během pondělního dopoledne (21.4.2008). Otevření je potřeba udělat ručně, takže přesnou hodinu nezaručuji. Bude na to cca týden, tak si s tím nebudeme lámat hlavu. S ukončením hlasování počítejte v neděli večer nebo v pondělí během dopoledne, takže ho nenechávejte na poslední chvíli.

Hlasování bude stejné jako u digiscrapbooku - tedy pomocí hlasovacích hvězdiček pod každou fotografií, ale počítat se bude, kolik lidí pro danou fotografii hlasovalo, nikoliv kolik hvězdiček má. Tudíž je jedno, na jaký počet hvězdiček kliknete. Pro každou fotografii můžete hlasovat jen jednou (víckrát vás to nenechá), hlasovat můžete i pro více fotek.

Upozorňuji, že se nejedná o fotosoutěž, ale o soutěž o nejhezčí výrobek, takže nehodnoťte formu, ale obsah .

Poděkování:

Velké poděkování patří Autorce nápadu (mě na to upozornila Zuzajda, takže nevím, od koho to vzešlo), Missorce za poskyutní prostoru a přislíbení části výhry, a Aprilmouse za pomoc s galerií, hlasováním a podobně.

Případné další dotazy a nejasnosti pišste sem do komentů nebo do souběžné diskuze ZDEZpět nahoru