ADV TOP
ADV LEFT

Červená, olivová, petrolejová to jsou některé z odstínů Manducy pro loňský a letošní rok. Kromě toho si můžete vybrat z limitované edice, která se vyrábí v České republice a jen pro český trh. Letos bude šedá s žluto-oranžovým vzorem. Nově byl také upraven bederní a hrudní pás.


"K létu barvy patří a děti je mají rády. Pro Manducu byly vybrány hravé a na pohled příjemné i praktické barvy. Protože je o Manducu velký zájem, přesvědčila jsem její výrobce, aby letos připravili speciální kolekci jen a jen pro Českou republiku. Při návrhu jsme vycházeli z nejoblíbenějších modelů předchozích let. Základ limitované edice Hippie Love bude světle šedý, doplní jej žlutý a oranžový vzor", přibližuje Kateřina Borunská ze společnosti Mamaja.cz, která je výhradním dovozcem Manducy na český trh.

"Nově byl v roce 2012 upraven bederní pás, takže jej mohou nosit i velmi štíhlé maminky. Díky dalším inovacím se zlepšila také ergonomie hrudního pásu. Manduca je výborné nosítko, ale samozřejmě se snažíme jít stále kupředu, tlumočí názor výrobců Manducy Borunská.

Jak nosítko vypadá?

Ergonomické nosítko Manduca můžete používat od narození dítěte až do jeho předškolního věku, respektive do 20 kg dítěte. Pro novorozence je připravena speciální vložka a součástí nosítka je také kapuce pro fixaci hlavičky spícího dítěte.

Díky důmyslnému konstrukčnímu řešení lze nosit dítě na břiše, na boku i na zádech. Polstrované popruhy a bederní pás usnadňují rozložení váhy a komfort při nošení. Nosítko lze přizpůsobit různě velkým rodičům.

Manduca byla vyvinuta v Německu ve spolupráci s německými fyzioterapeuty a lékaři, takže je naprosto bezpečná. Zajišťuje korektní M pozici končetin, která prospívá vývoji kyčlí. Je vyrobena z přírodních materiálů (stoprocentní biobavlna nebo konopí) a barvena šetrnými netoxickými barvami. Zipy ani patentky neobsahují nikl.

Kde se můžete poradit?

Více informací naleznete na nových webových stránkách Manduca.cz. Na portálu Mamaja.cz jsme od ledna spustili online poradnu a na Facebooku Mamaja.cz seriál - Tip na výlet s Manducou. Vybíráme akce po celé republice, na které mohou vyrazit maminky s menšími i většími dětmi. Radíme, kam se vypravit s kočárkem a kam s Manducou. I když se to na první pohled nezdá, tak na hodně míst se maminky s kočárkem vůbec nedostanou. Manduca je v tomto případě ideální alternativa", vysvětluje Kateřina Borunská.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy