ADV TOP
ADV LEFT

ETIKA

Prosíme všechny účastnice látkových diskusí, aby se držely v mezích fair play a ze všech sil se snažily nesklouzávat k neplacené a nevyžádané reklamě.

Ačkoliv se to možná nezdá, tak je obrovský rozdíl mezi řádně zaplacenou reklamou v podpisu (kterou mají vesměs všechny majitelky e-shopů) a mezi hlášeními o novinkách, případně o zbytcích na tom kterém skladě. Debata má být pro všechny a o všem, nejen o tom co, kde, a za kolik koupit. Věřte nebo ne, existují i uživatelky, které chtějí v Drbárně a ostatních diskusích jen relaxovat a tlachat a vyměňovat si rozumy a ne tam být pod tlakem nevyžádané reklamy.

E-shopperky - novinky a stavy skladu zajisté uveřejňujete na svých stránkách (jejichž provoz platíte a podporujete vlastním úsilím zrovna jako Missorka platí a podporuje provoz BC - je to doufám dostatečně ilustrativní přirovnání), případně rozesíláte mailem těm zákazníkům, kteří o to zažádali.

Potenciální nakupující - máte široké pole možností, jak zjistit, co je kde nového nebo kde mají danou velikost a barvu plenky skladem. Výše zmíněné mailové novinky, případně přímý mailový dotaz na e-shopperku, nebo SZ.

Bazarový prodej - prosím ten směřujte výýýýhradně do Bazaru, toto je dosud nedodržované pravidlo, na jehož hlídání se nyní společnými silami zaměřme.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 • Je dovoleno obecně informovat o nových vzorech a typech plen, které dorazí na český trh, bez odkazu na ceny a zařazení do sortimentu ve vlastním e-shopu.
 • Není dovoleno upozorňovat na vlastní prodejní akce.

 

 

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy