ADV TOP
ADV LEFT

Numerologie mě fascinuje už dlouho, sama jsem s tím začala asi ve 14ti. Od té doby jsem udělala několik tisíc rozborů, nespoléhám se jen na to, co se píše v knihách, ale srovnávám povahy lidí, které trošku znám s výsledky rozborů. Zatím to podle mých zkušeností odpovídá zhruba na 80-85%.

Představovala jsem si průvodce i jako malý test svých rozborů, takže pokud máte někdo zájem, můžete mi do komentářů nebo do vzkazů poslat kompletní datum narození, pokud vám nebude vadit, že možná poslouží jako veřejný příklad Mrkající (a že momentálně trochu nestíhám Smějící).

Než začnu náš devítidílný seriál, chtěla bych popsat, jak jsem se k numerologii dostala já. Vlastně úplnou náhodou, známí mých rodičů přišli na návštěvu a po nějaké době, kdy jsem se strašně nudila, najednou začali mluvit o jakýchsi tabulkách a rozmístění čísel v nich.
To by mě samo o sobě dostatečně odradilo, protože matematika byla jedním z mých nejmíň oblíbených předmětů a v té době mi pravidelně kazila jinak docela slušné vysvědčení - to bylo na základní škole. Ale oni nemluvili jen o číslech, ale i o tom, jak ty čísla souvisí s povahami a osudy lidí a to mě strašně zaujalo. Říkala jsem si, jak můžou čísla souviset s povahou? V té době totiž u nás nebyla numerologie příliš známá, ještě tak maximálně astrologie a upřímně řečeno, ty "horoskopy" v ženských časopisech mi už tehdy připadaly jako podle jedné šablony (to se příliš nezměnilo dodneška).
No tak jsem se zeptala. Už si přesně nepamatuju, co mi bylo odpovězeno, ale vím jistě, že od té doby mě to celé začalo zajímat. Nechala jsem si ještě ten večer vysvětlit, jak se dělá mřížka a základní význam jednotlivých čísel a pak to zkoušela na všechna data narození známých lidí, která jsem si dokázala vybavit. Knížky taky moc nebyly, takže jsem dělala mřížku za mřížkou a sledovala, jak dobře ty základní významy odpovídají tomu, jak dotyčného člověka vnímám já a okolí. Tak jsem si časem vytvořila vlastní "návod". Pokusím se to pro vás sepsat. Časem vyšlo i pár knih, od naprostých braků po docela rozsáhlé a dobré knihy, takže jsem svoje znalosti z praxe rozšířila i o trochu teorie - hlavně co se týká různých kombinací a četností čísel (některé obecné popisy v seriálu čerpám z těchto knih). A pořád ověřuju Usmívající takže pokud někdy uvidíte někoho po pár úvodních větách na seznámení čmárat mřížku na jakýkoliv kouske papíru, co je zrovna po ruce, tak je docela velká šance, že to budu já Mrkající
Ale pro ty skeptiky z vás - neberu čísla a mřížku člověka jako dogma a nesoudím lidi podle toho, jaké jim vyšlo číslo. I přes to, že podle mých zkušeností numerologie funguje docela spolehlivě (tak na 85%), setkala jsem se už s pár jedinci, na které jejich "čísla" vůbec neseděla.... takže co je numerologie pro mě? Orientační nástroj k hrubému odhadu, s kým sedím u stolu, jak se takový člověk může zachovat a co se od něj dá čekat, který mi dotyčný musí svým chováním a jednáním potvrdit nebo vyvrátit. Je to o něco přesnější než "horoskopy" podle znamení, protože metoda vychází z celého data narození a o něco hrubší než astrologický rozbor podle hodiny, minuty a místa narození. Zato je to docela jednoduché a základní odhad se dá udělat bez problémů kdekoliv a kdykoliv ;)
Závěrem - nechci tady rozebírat teoretické aspekty, jako jak numerologie vznikla a jak je možné, že to funguje. Prostě si to zkuste a uvidíte, jestli vás to osloví. Teorii si pak můžete dohledat v množství knížek, které dnes vycházejí :)
A poznámka pod čarou - žádná mřížka, žádné číslo není jen dobré nebo jen špatné. A žádné datum narození nemůže obsahovat všechna čísla v mřížce.

3, 2, 1, začínáme Usmívající

Nejdřív si probereme jednotlivá základní čísla, kterých je devět, a pak teprve vysvětlím, jak sestavuji mřížku a co znamenají vícečetná čísla v mřížce a různé kombinace čísel. Dneska si povíme o jedničkách.

1

Obecný význam: já jsem.
Pozitivní charakteristiky: Vůle, vytrvalost, průbojnost. Umění komunikace a umění slovního vyjádření myšlenek, pocitů a názorů.
Negativní charakteristiky: Neústupnost z vlastního názoru. Nejdřív jsem já a pak všichni ostatní. Jednostranné vidění světa, neschopnost ustoupit.

Pozitivní i negativní charakteristiky nabývají na intenzitě s tím, čím více jedniček daný člověk má v datu narození (to platí pro všechna čísla). Před tím, než si ale o někom řeknete, ahá, tak už vím, proč je tak sobecký / vůbec to na něj nesedí, tenhle člověk není sobecký, je třeba prozkoumat i ostatní čísla a jejich vliv na "vyvážení" jedniček. K tomu se dostanu při vysvětlování mřížky.
Většina lidí, kterým budete dělat rozbor, bude mít v datu narození alespoň jednu jedničku, ale spíš jich bude víc. Proto se tady chvíli zastavím. Jednička má několik zvláštností. První je ta, že člověk s jedinou jedničkou sice má potřebu vyjádřit svoje city myšlenky a názory, ale není s to tak učinit slovně. Proč, to nevím, ale funguje to většinou tak. Další zvláštnost je ta, že se naplno ukazuje působení většinou vícečetných jedniček v naší společnosti - ideálem je úspěšný individuál, který se příliš neohlíží po ostatních a jedná v zásadě především pro svůj vlastní prospěch, nebo, chcete-li, člověk, který si jde tvrdě za svým cílem. To má pozitivní i negativní dopady&

Vibrační 1 a 1 jako partnerVibrační číslo je jednociferné číslo, které vám vyjde po sečtení všech jednotlivých čísel v datu narození. Sčítá se tak dlouho, dokud nevyjde jedna cifra.
Takže například člověk narozený 13.12.1956 má vibrační číslo 1 (= 1+3+1+2+1+9+5+6 = 28 = 10 = 1). Zároveň má celkem pět jedniček, což je dost výjimečná situace. Pro zvědavé, je to moje máti, takže vím docela dobře, o čem píšu :) O vícečetných číslech budu psát později v souvislosti s mřížkou.

Vibrační 1 znamená cílevědomého člověka s velkou vůlí. Pokud se pro něco rozhodne, tak toho také dosáhne (ať to stojí co to stojí). Jde spíše o člověka dominantního, který většinou neumí ustoupit ze svých pozic. Nenechá si poradit, i kdyby měl "dostat po papule", všechny zkušenosti dobývá metodou vlastní pokus/omyl. Takový člověk bude mít vrozenou samostatnost a nezávislost na okolí a dalších lidech, v případě vícerých jedniček se může jednat o značného egoistu. Zároveň ale bude mít nezdolnou energii, která však směřuje za jediným cílem.
Ve vztahu tak tento člověk může mít trochu problémy díky svým sklonům vše posuzovat podle sebe, neschopnosti přijmout stanovisko druhého a potřebě nezávislosti a do jisté míry i samoty - pokud v datu narození není žádná dvojka nebo šestka, která by tyto sklony mírnila, budou výraznější. Jde ale o člověka, na kterého je spolehnutí, který umí dotáhnout vše do konce a vše také podrobně naplánovat. Má neuvěřitelné zásoby energie a umí otevřeně a upřímně říct co si myslí a cítí. Potřebuje k sobě partnera s velkou dávkou diplomacie a tolerance, který se ale nenechá rozhodit přímočarou kritikou a jistou neústupností.


Příště si povíme o dvojce, která se pomalinku bude prosazovat po 1000 let trvající nadvládě jedničky.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy