ADV TOP
ADV LEFT

Pokračování seriálu a také malé doplnění toho, co se k jedničkám už nevešlo...

Ještě pár slov k tomu, jak vlastně vnímám datum narození a z toho vyplývající charakteristiky. Jde o to, že v literatuře o numerologii jsem narazila na různé informace od tvrzení, že jde o něco neměnného a předurčeného až po tvrzení, že to jsou vrozené předpoklady, se kterými se dá (a má) v životě dál pracovat. Já se kloním spíše k tomu druhému tvrzení, protože si myslím, že každý člověk má právo svobodné volby. V tom rozhodovacím procesu pak vychází jednak z vrozených vlastností a pak také z vlastností získaných výchovou. Dál člověka ovlivňuje prostředí, ve kterém se pohybuje a kromě rodiny i další lidi, které si "pustí k tělu". Tak kdybych to měla uzavřít, čísla z data narození jsou předpoklady a charakteristiky, které je možné buď rozvíjet nebo potlačit. Záleží na vás ;)

Doplnění k jedničkám - protože jsem zatím neměla moc příležitostí dělat mřížku bez jedničky a zároveň porovnat výsledek s vyzrálejší povahou člověka, zapomněla jsem napsat, co to znamená když jednička v datu narození chybí úplně. Tady se pohybuju na území teoretickém, zatím jsem neměla dost příležitostí to ověřit v praxi. Každopádně u našich dětí ta příležitost bude :) Domnívám se, že lidé bez jedniček by měli být až přehnaně nesobečtí, bez potřeby se protlačit kamkoliv na úkor někoho jiného. Na prvním místě pro ně budou lidé ostatní až pak oni sami. Na druhou stranu mohou mít problémy se slovním vyjádřením svých pocitů a myšlenek. Jak se to promítne do našich životů jsem sama velice zvědavá...

2Obecný význam: My, symetrie protikladů
Pozitivní charakteristiky: spravedlnost, intuice a vcítění, harmonie, opatrnost, diplomacie, takt, pochopení pro druhé.
Negativní charakteristiky: přecitlivělost a vztahovačnost (typický příklad, pokud jde někdo s vibrační dvojkou po ulici a za ním se najednou začnou lidi smát, myslí si dotyčný zákonitě, že se smějí jemu), s tím spojená malá sebedůvěra a možná i nerozhodnost, zvlášť pokud těch dvojek je víc.

Vibrační 2 a 2 jako partner
Lidé s vibračním číslem dva mívají mírnou povahu, schopnost vcítit se a pochopit druhé, mají sklony k sebeobětování, jsou ohleduplní a taktní. Pokud je dvojek víc, mohou být až nesmyslně nesobečtí. Vždy se snaží o smírné řešení a dávají přednost klidné výměně názorů před prudkou hádkou. Ostatně, většinou hádky přímo nesnášejí a snaží se jim vyhnout za každou cenu. Touží po klidu a harmonii. Na druhou stranu jsou až příliš přizpůsobiví a příliš ustupují jen pro zachování klidu. Ale jsou to velmi rozporuplné osobnosti s bohatým vnitřním životem. Mohou být velmi nerozhodní a vše nepříjemné mají sklony odsouvat na "později". Někde v skrytu duše možná doufají, že se nepříjemná věc vyřídí sama nebo časem "vyhnije".
Jako partner je dvojka téměř ideální. Partnerství je pro ni důležitější než vlastní prosazení. Ve své touze po udržení vztahu může tolerovat a přehlížet nepochopitelné věci. Ve vztazích bývají tito lidé romantičtí až naivní. Pro dvojky je nesmírně těžké být sám, proto občas udržují i nefunkční vztahy. Důležité je, aby se naučili naslouchat své silně vyvinuté intuici a to nejen ve vztazích. Potřebují k sobě někoho, kdo je bude nenásilně vracet na zem a kdo bude mít dostatečný takt a ohleduplnost aby dokázal říci i negativní názory jemně a zároveň je neustále ujišťoval, že kritika neznamená to, že je už nemilují.

Na závěr - tito lidé zvláště v pozdějším věku přijdou na to, jak svou vrozenou citlivost a intuici maskovat tak, aby jim okolní svět příliš neubližoval. Nemusí to tedy být vůbec na první pohled zřetelné.

Příště si povíme o trojkách ;)Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy