ADV TOP
ADV LEFT

4

Obecný význam: číslo materiálního řádu

Pozitivní charakteristiky: stabilita, rovnováha, vytrvalost, trpělivost, obvykle také manuální zručnost. Co jednou začnou, to dotáhnou do konce a navíc to musí přesně odpovídat jejich představám, jinak nejsou spokojení. Jsou schopní vnášet pořádek a řád do světa kolem sebe. Jsou praktičtí, pořádkumilovní a puntičkářští, někdy až příliš.

Negativní charakteristiky: Pokud si jednou vytvoří na něco názor, nic na světě už ho nezmění. Jsou přesvědčení o tom, že jejich názory jsou jediné správné a nepřipouští jiné varianty. Teorie a filosofování je pro ně nezajímavé, pokud nemá praktickou hodnotu. Pro svou stabilitu potřebují být materiálně zajištění a přikládají tomu velkou důležitost.

Vibrační 4 a 4 jako partner

Čtyřka lidi uzemňuje, přináší praktičnost a realistický pohled na svět. Lidé se čtyřkou bývají manuálně velmi zruční, ale zároveň každá čtyřka přináší určitou míru pochybností o sobě samém, takže o tomto daru nemusí dlouho vědět. Materiální zabezpečení je pro takové lidi velmi důležité. Přesně na ně sedí charakteristika, že stojí oběma nohama pevně na zemi. Potřebují zaměstnání a způsob života, kde mají absolutní jistotu ohledně úkolů a činností a zodpovědnosti, nejistotu snáší velice špatně. Mají rádi pevný režim, naopak i jen malá míra chaosu nebo nepředvídatelnosti je dokáže úplně rozhodit. Jsou obvykle velice dobří organizátoři, mají to v krvi. Čtyřka je fyzické číslo, takoví lidé tedy potřebují fyzickou energii odbourávat pravidelným pohybem, nečinnost je ničí. Děti čtyřky jsou jako malí diktátoři, nesnáší odpor a rády poroučí. V dospělosti se to naučí poněkud utlumit a nedávat tolik najevo. Vždycky ale u ní člověk lépe pochodí s nepřímou prosbou než s příkazem. Většinou nebývá příliš iniciativní, ale svou práci odvádí pečlivě a odpovědně. Není neobvyklé, že čtyřka je ten neúnavný dříč v pozadí úspěchu firmy. Čtyřkám chybí představivost a fantazírování považují za ztrátu času. Život čtyřek bývá často ovlivněn nějakou osudovou událostí.

Čtyřky se nezamilovávají snadno, ale pokud se zamilují, berou vztah velmi vážně. Stejně jako manželství. Pokud nemá vícero jedniček v mřížce, není schopna dávat příliš najevo své city slovně. Bývá i velice nesmělá. I ve vztazích je velmi praktická a realistická, mívá sklony k následování vštípených tradic. Jako milenci jsou čtyřky velmi vášniví a dotyky pro ně mají velký význam. Pokud mřížka obsahuje navíc i jedničku a sedmičku, nutně ke spokojenosti potřebují pravidelný a velmi častý sex.

Příště o pětkách :)

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy