ADV TOP
ADV LEFT

Tento příběh se stal zhruba před 5-ti lety.

Sestra měla v této době cca 4 měsíční holčičku. V noci měla sen, kdy se jí zdálo, že ji přišel navštívit náš mrtvý táta.
Řekl jí, že na tuto chvíli musel dlouho čekat. Dával jí 1.000 kč se slovy, že potřebuje udělat dobrý skutek, aby byl vysvobozen. Za těch 1.000 kč měla sestra koupit dárek své dceři. Potom si ještě spolu chvíli povídali. Sestra se koukla na 1.000 Kč a viděla tam takový černý proužek. Jak nikdy nedbala na ustýlání, tak to ráno ji něco nutilo ustlat. Jakmile vyhodila peřinu, všimla si, že z ní vyletěl papírek. Už když se k němu ohýbala úplně se jí tajil dech a taky měl proč. V ruce držela 1.000 kč. V tom si vzpomněla na sen a koukla na bankovku skrz světlo. Uviděla na ni černý proužekŠokovaný. Sestra ale v té době moc peněz neměla a tak bankovku utratila za něco jiného.Plačícínebovelmismutný

Asi za měsíc měla další sen, kde ji táta přišel moc poprosit, ať dcerce něco koupí, že potřebuje vysvobodit. Stále ale neměla peníze.

Jednou v noci, zrovna když byla sama doma, uslyšela z obývaku kroky. Myslela si, že je to mamka a tak čekala až přijde. Najednou ucítila jakoby si někdo sedl na okraj postele. Ségře se úplně tajil dech a čekala co bude. Záhada promluvila. Jednalo se o vyslance, kterýho poslal táta. Vyslanec sdělil, že ho posílá táta a že jí prosí ať koupí dárek pro malou. Že on už se může zjevit jen jednou. Sestra se ho zeptala, jak pozná, že je táta vysvobozený. Vyslanec jí řekl, že se nemusí bát, že se to dozví. Vyslanec za tátu poděkoval a odešel. V tom se ozval úplně hrozný pláč malé dcerky, která byla k neutěšení.

Tak a teď vstupuji do příběhu já. Velmišťastný V noci jsem měla sen, že za mnou přišel táta a řekl mi, že je vysvobozený a že moc děkuje. Hned ráno jsem volala sestře a ptala se jí, zda už něco koupila. "Ano, koupila". Tak jsem jí řekla co se mi zdálo. Obě jsme brečely.

Doufáme, že je s tátou vše v pořádku a znovu žije život.

Tento příběh se doopravdy stal........

Kalerat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy