ADV TOP
ADV LEFT

Když je mezi partnery přiměřená spokojenost ve všech oblastech,  patrně toto téma nebudou řešit. Pokud něco, jak alespoň jeden z nich cítí, nefunguje jak by asi mělo, tak vznikají otázky.

Četl jsem dnes na iDnes článek o tom, že když mezi manželi zaniká sexuální život, stávají se z nich spíše jen přátelé. Tochu jsem se vyděsil, mám takových úvah plnou hlavu. Tento názor má jakýsi zahraniční odborník na partnerské vztahy.

Už jsem se ale nedočetl, co dělat, když tito nyní jen přátelé mají spolu děti.

Když jeden zájem má a druhý ne a tvrdí, že TO (sex) nepotřebuje, tak je dobrá rada drahá. Není to jen tak se rozejít a najít si jiného partnera(ku), děti jsou příliš silné pouto a velká odpovědnost, aby je jeden z rodičů lacino opustil... ...na druhou stranu ovšem nejde přeci jen o pouhý sex, něco mechanického, velkou dávku hrají emoce a intimita, manželský sex je velká příležitost spolu něco intimního prožít... ...pakliže toto nelze, tak se nejpíše jedná o hlubší problém a je třeba jej řešit možná za odborné asistence, pochybuji totiž, že se ona nedostatečnost blízkosti negativně neprojeví také na vztahu rodičů a dětí a později v partnerském životě dětí...

Budu rád za vaše názory...

s přáním pěkných chvil intimity

MPPřidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy