ADV TOP
ADV LEFT

Ahoj všem, asi převážně ženám, dámám a slečnám, co jste sem zabloudily. Netuším, zda tohle mé téma může patřit do tématu Mezi nebem a zemí, ale já nějak začínám věřit, že ano. Asi je to i dané tím, že sem chodí či chodila má žena a že v tyto věci věří a já asi začínám též.

Moji manželku jsem potkal před několika lety v Anglii, kde jsme se po roce chození vzali. Byl to podle mne krásný vztah, ikdyž měl své chyby, ale to prostě musí, bez toho by to asi ani nešlo, vždyť hádky jsou kořením života, že. Jenže mám jakous minulost, na kterou by asi nebyl žádný člověk moc hrdý. Asi nemusím vysvětlovat, že to byla debilita, které lituji, ale zpět se to dát nedá. Myslím si, že jsem se tím poučil a dál nechci aby se cokoliv takového již stalo. Jenže mou chybou bylo, že jsem se za to vše styděl natolik, že jsem to neřekl ani jí. Asi teď za to budu dost lidmi odsouzen, ale nějak jsem věřil, že to tak bude lepší a pro ni snažší. Samozřejmě nebylo, zda nějaký osud zasáhl nebo zda opravdu platí, že špatné se proti tobě obrátí, tak se stalo, že se o tom všem má žena dozvěděla. Nu a tím pádem dostal náš vztah na frak. Jenom to ale nebylo naposledy. Víte, viděl jsem, jak jí to ubližuje a ač tomu sama moc nevěří, miluju jí a myslím si, že je to pro mne ta nej žena mého života. A protože jí to ubližovalo, nechtěl jsem raději dávat další rány a tak pro ní dělal vše, co jsem jí na očích viděl a vše zlé tajil. Blbost, zase to byla blbost, což teď vidím, ale v mé naivitě předtím ne. Nu, tuhle část asi zkrátím, prostě se teď chce rozvést, musel jsem se odstěhovat a tak dále a tak dále.

A co je jádrem věci? Je vám asi jasné, že bych jí nějakým způsobem rád zpět a nic hmatatelného nemám. Copak může po tom všem nějak pomoci třeba květina či jiný dárek? Samozřejmě, že ne. Tak nevím, co můžu udělat. Obracím se teď na věci vícemeně nadpřirozené. Já z toho začal chodit do knihkupectví a specializovaných obchodů, abych se o všem tomto něco dozvěděl. Myslím si, že jsem jejímu duchovnu hodně ublížil a pokud mám někde ještě nějakou šanci, jak jí dostat zpět, asi bych měl začít právě u toho, co jsem zničil, třebaže jsem to opravdu myslel v dobrém.

Moje už skorem exmanželka i její maminka chodí ke kartářkám apod. a jak jsem se dozvěděl, ani tyto navštěvy, resp. otázky ohledně mne nedopadly moc dobře v můj prospěch. Je vůbec nějaká šance a možnost, jak tohle ovlivnit, co dělat, aby tyto záležitosti kolem mne zase nabrali lepšího směru, aby při dalších návštěvách bylo vidět, že jsem opravdu lepší? Aby automatické kresby či výklady z karet nebyly spíše až hororového charakteru. Aby se netvořila plíseň v rohu, kteremu se prý říká roh partnerství. A taky co udělat, aby bylo jasné, že a jak moc si uvědomuji, že jsem jí ublížil, že bych rád narovnal všechny karmy, zóny atd. Pomohlo by, třeba něco jako rodinné konstalace a tak?

Všem vám předem děkuji za jakékoliv názory, ať už budou z řad věcí mezi nebem a zemí nebo z řad reálnějšího života.

Díky

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy