ADV TOP
ADV LEFT

Ahoj,
zdraví Vás Bambulička :)

... ne ne... nebojte, a prosím čtěte dále :)

Dlužím Vám všem velkou omluvu. Omluvu za to, že jsem kdysi psala, co jsem psala. Mockrát jsem si pročítala mé reakce tady na BC a popravdě musím říct, že to nebylo vůbec hezké a vůbec to nebylo fér :(
Omlouvám se hlavně Missorce, Zrnkům apod.

Můj příběh: bylo mi skoro 20 let a já poznala skvělýho kluka, mýho prvního :). Po 4 měsících známosti jsem si ho brala. Věděla jsem, že má nějaký zdravotní problém, něco udělal (k tomu se raději vracet nechci), přesto jsem ho milovala, vzala si ho a po velkých peripetiích jsem díky Pronatalu po 5 letech otěhotněla. Narodila se nám krásná holčíčka. Manžel byl u porodu, všechno bylo krásný.

Ano, byly problémy, hádky, chyběly peníze, nebýt rodičů jsme pod mostem :( manžel díky svému postižení přišel o práci, příjmy rapidně klesly i díky mé mateřské.
Asi 3 roky po narození naší holčičky začaly první velké problémy. Manžel skončil v psychiatrické léčebně, jeho zdravotní stav se dost zhoršil a navíc v době začal hrát automaty, aby nějak dohnal své ztracené příjmy. Práci sehnat nemohl, invalidního důchodce nikdo nechtěl zaměstnat a on se cítil stále hůř, méněcenný :(.
Dopadlo to tak, že jsme se stále více zamotávali do půjček až jsme skončili v pasti.

Do toho jsem zjistila, že jsem opět těhotná. Šok a velký. Věděla jsem, že pokud si miminko nechám, budeme v háji, ale zároveň jsem ho nechtěla dát pryč. Jak šel čas a snižovala se mi nemocenská, protože už v té době jsem byla v péči psychiatra i já, věděla jsem, že bude zle, bylo, ale ještě to nebylo to nejhorší. Začala jsem miminko v bříšku nenávidět (?), prostě mi na něm nezáleželo. Pán Bůh mě taky potrestal. Miminko je prý postižené, 14 dní před porodem mi dokonce řekli, že čekám hydrocefala a mám se s miminkem začít loučit. Šok. A do toho si manžel vesele prohrával.

Honzík se neotočil, zůstal KP. Chtěla jsem císaře a toho jsem si vydupala. Začala jsem se o miminko bát. Najednou mi bylo jedno, v jaký situaci budeme, pokud mám zdravý ruce, miminko a vůbec děti si uživím. Záleželo mi jen na miminku. 
Narodil se mi krásný, zdravý chlapeček Honzík. Celý táta. Hned druhý den po operaci jsem si malého vydupala a starala se o něj. Teď ho miluju a nikomu ho nedám. Je to zlatíčko, který se pořád mazlí, směje se a chodí si pro pusinky.

Akce Pomáhejme si navzájem . před vánocemi po nás šla banka. Poprosila jsem Claricii o finanční pomoc. Napsala pravdu, která mě nejdřív uzemnila, ale ta pravda byla tak šokující, že jsem se nad tím začala zamýšlet a zjistila jsem, že to bylo opravdu ošklivý. Proto díky Claricie :) Pomohli jste mi, poslali jste mi Sunar pro malého a hrozně to pomohlo :) DĚKUJI !
A teď, k tomu, proč jsem se tu navážela do Missorky, některých uživatelek, Zrnek. 

Byla to závist. Věděla jsem, že bych taky chtěla vzít děti k moři, ale nemám na to. Vánoce na krku, neměla jsem dárky. Kopala jsem kolem sebe, myslela jsem si, že já jsem ten chudák. Víte, uvědomila jsem si jednu věc. Já sice nemám peníze. Nepojedu k moří, ale mám 2 zdravé děti. Děti, který snad nikdy nepoznají, jaký to je, když mají nemocnou kůži, jsou na vozíku. A proto začala jsem přát. A užívat život úplně jinak.
A snažím se o to, abych byla lepší člověk, chci pomáhat, nechci závidět, nechci lhát.
Na tohle všechno jsem přišla při mém pobytu na psychiatrii, ano i já tam skončila. Nestydím se, už ne :) Mně to moc pomohlo. Pochopila jsem sama sebe.

A jak to vypadá u nás doma ? Tím, že jsem nečekaně skončila v PL krachlo naše stěhování. S manželem stále žijeme. Snaží se, NEHRAJE! Má práci a já doufám, že se z toho snad brzy dostaneme.
Tímto se omlouvám i za to, že jsem neposlala slíbený kredit - byla jsem v té době právě v PL. Ještě jsem nebyla srovnaná a částečně jsem se i styděla, že jsem tam kde jsem. Svedla jsem to na děti.

Holky, jste tu všichni moc hodný, moc děkuji za to, že jste a tiše doufám, že mi dokážete odpustit :)

Vaše snad jiná Bambulička :)

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy