ADV TOP
ADV LEFT

Dobrý den,

s manželem se známe už skoro 16 let, z toho jsme 12 let manželé, máte dva kluky - 10 a 6 let. S manželem si rozumíme více jako kamarádi, jiskra našeho vztahu už dávno vyhasla, společných témat nemáme moc - jediné, co mě u něj drží, jsou ty děti.

Kluci ho mají rádi, ale v domácnosti mi moc nepomáhá, všechny práce a rozhodnutí musím dělat já. Už jsem mu několikrát řekla, co se mi nelíbí - na chvíli se to zlepšilo a tak se to vrátilo do starých kolejí.

Před pěti měsíci mě zavolal současný kolega a nabídl mi práci v jedné agentuře - dozvěděl se o mně a sehnal si moje číslo. Hned při přijímacím pohovoru jsme si padli do oko a společně vtipkovali. On je o pět let starší než já, svobodný, ale má přítelkyni. Vždy, když se potkáme, tak se na mě usmívá, od samého začátku se mi dívá při rozhovoru dlouze do očí bez jediného mrknutí. Jsme naladěni na stejnou vlnu, máme hodně společného a rádi se spolu povídáme a smějeme. O našich partnerech vůbec nemluvíme.

On ví, že jsem vdaná a to vysvětluji i jeho ostýchavé chování. Vím, že on v jeho vztahu také není spokojený. Smsky si píšeme většinou jen pracovní, ale nezapomene mi do nich vložit smajlíka, mile se rozloučit, zavtipkovat a občas mi napíše milé věty jako: jsem rád, že tě tady mám / kdybych tě neměl / už se zase na tebe těším / tvojí radu si vezmu k srdci atd. Na zprávy mi odpovídá okamžitě. Protože mám nepravidelnou pracovní dobu, tak se mi vždy zeptá, kdy zase přijdu nebo jestli se zítra uvidíme. Moc se mě nevyptává, ale po očku mě pozoruje, co dělám.

Pamatuje si všechny podrobnosti, které jsem mu kdy řekla. Pokud mám nějaký problém, vždy mě naslouchá a nabídne nějaké řešení nebo pomoc. Komplimenty také nešetří. Vím, že chce, abych se měla dobře. Pracovně se stýkám se spoustou mužů, ale on mě svým chování, vědomostmi a vnitřním klidem zaujal hned od začátku. Něco takového jsem ještě nezažila.

Protože mám doma rodinu, dělám si výčitky svědomí, ale na kolegu musím pořád myslet. Vím, že v takovém vztahu, ve kterém s současné době žiji, který mi nic nedává, zůstat nechci. Mého manžela mám ráda, přála bych mu někoho s kým by si lépe rozuměl. On o mé citové nevěře nic netuší - sám tajně volá a posílá smsky jeho bývalé spolužačce, ale myslí si, že o tom nevím. Před dvěma týdny si koupil nový telefon, aby mohl kdykoliv být dostupný na Facebooku, doposud mi nic neřekl. Já jsem náhodou při praní objevila účtenku.

V srdci doufám, že je kolega do mě zamilovaný, ale bojím se udělat první krok, co když si do jen vysnívám... Ale ten jeho pohled do mých očí, zvednuté obočí a milý úsměv. Nemusíme ani nic říkat a je nám i tak spolu dobře a jediným pohledem víme, co ten druhý potřebuje. Protože v lednu bylo málo práce, vypadalo to, že budu muset odejít. Jak se to dozvěděl od hlavního šéfa, nedalo se s ním komunikovat a měl zarudlé, smutné oči. Naštěstí se obchod zase rozjel a v práci mohu zůstat nadále. Potřebovala bych poradit, zda si jeho signály dobře vysvětluji a zda-li mám pro mojí novou lásku obětovat můj dlouholetý vztah a riskovat? On ví, že mám děti (on nemá žádné) a už o nich i říkal, že jsou dobře vychované. Myslím si, že by si s ním dobře rozuměli a hodně by se od něho naučili.

Děkuji za radu.

S pozdravem ...

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy