ADV TOP
ADV LEFT

Ahoj Baby-café,

předem mého článku bych chtěla všem zde přítomným moc poděkovat za pomoc, kterou jste mi poskytli v obtížné životní situaci.

Jak už psychickou, tak materiální i tu finanční.

Na B-C jsem již delší dobu, dostala jsem se sem po předčasném narození mého syna Honzíka (33. týden, 2150 g,  2009), když jsem hledala jakékoliv informace o předčasně narozených dětech a holky z diskuze předčasně narozené miminko mi moc moc pomohly a psychicky podržely. Holky, díky, nesmírně si toho cením.

V partnerském vztahu se objevily trhliny, pak se to zlepšilo a zadělali jsme na malou Kateřinku, která se narodila také předčasně (35.týden, 2700g, 2011). Ale partnerská krize se prohlubovala dál a vyústilo to v domácí násilí.

Snažila jsem se rodinnou krizi řešit pomoci poradny pro mezilidské vztahy, ale partner dokázal jenom slibovat, ale své sliby nikdy nedodržel.

Nakonec jsem se rozhodla vztah ukončit a v dubnu 2012 jsem si zažádala o svěření dětí do své péče a stanovení výživného. Také jsem si podala žádost o městský byt a rozeslala žádosti o místo do azylových domů.

Situace doma se nesmírně zhoršila, začalo obviňování ze zanedbávání dětí a hlavně Honzíka, jak ze strany otce tak i ze strany tchýně, podle nich Honzík není postižený, ale zanedbaný, protože se mu dostatečně něvěnuji, kdybych se mu dostatečně věnovala, bude už dávno umět mluvit a bude dávno bez plen.

Do toho mě kouslo klíště a onemocněla jsem boreliozou - opravdu ničí život.

Otec dětí této situace využil a udal mě na Ospodu s tím, že zanedbávám děti, se synem necvičím vojtovku ani neprocvičuji logopedii, dětem nevařím teplá jídla a děti jsem celý den nechala doma samotné (šla jsem vynést odpadkový koš před dům).

Doma byl nepořádek. Ospod přišel domů na kontrolu a sdělil mi tyto informace a já se psychicky zhroutila, v tento den jsem byla znovu fyzicky napadena a po té otec dětí odešel do hospody a já jsem v rychlosti sbalila děti a vydala se na policejní stanici s žádostí o umístění do azylového domu.

To nebylo možné, tak jsem požadovala aspoň umístění dětí. Místo toho zavolali otci dětí a ten si je na policejní stanici vyzvednul a sdělil mi, že je už nikdy neuvidím a já se psychicky zhroutila, chtěla jsem spáchat sebervraždu, měla jsem silné nutkání skočit pod každé projíždějící auto. Neudělala jsem to, místo toho jsem vytáhla mobil a zavolala si rychlou, která mě odvezla na psychiatrii, kde mě dávali dohromady 13 dní.

Po této hospitalizaci jsem začala jednat, zajistila jsem si byt - pravda sociální, dala jsem ho dohromady a díky vám a vaším balíčkům se mi ho podařilo vybavit.

Nyní se stěhuji do lepšího.

Mezitím otec dětí žádá o svěření dětí do péče, proběhl soudní znalecký posudek z oboru psychologie a s doporučením ROZDĚLIT DĚTI.

To nikdy nedovolím.

Postupně vás budu informovat jak to probíhá dál.

Zatím díky za vše.

Soňa

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy