ADV TOP
ADV LEFT

Zdravím všechny kafařky,

nálada je stísněná, vím. Nejde nemyslet, nejde nepředstavovat si, nejde se nevcítit. Přesto mi dovolte pokusit se to trošku "prolomit"... Tak tedy:

Jak Missorka na vyhlášení Křišťálové Lupy byla, cenu nevyhrála, bylo jí to fuk a co všechno jí zase došlo... :-)

Jsem podnikatel na prd. :-) Zase jsem letos zapomněla, že bude nějaká Lupa - nesleduju novinky ve "svém oboru" a měla bych, ale nějak na to nikdy nedojde. Jenže stačí sledovat BC (a to zas já sleduju dost ;-)) a dovíte se všechno - takže holky založily diskusi o Lupě, trklo mě to, našla jsem banner, dala na stránky a zas na to zapomněla...

Takže musely holky založit další diskusi, abych se dozvěděla, že BC postoupilo mezi 5 nominovaných webů v kategorii Sociální sítě. Přišel mi i mail z Lupy. Ten postup mi udělal velkou radost, protože tahle komunita, tento web stál moc lidem za moc kliků - to mě potěšilo velmi.

Dostala jsem pozvánku na slavnostní večer v Divadle Archa, uvádí Tomáš Hanák. Ukecala jsem muže, že půjdeme a šli jsme.

Večer byl honosný. Hostesky, šampaňské, moje nohy nezvyklé na podpatky šílely. Můj manžel se mi neustále někam ztrácel v davu. Byli jsme na seznamu hostů (!), korzovala jsem, tvářla se nonšalantně, fotilo tam spoustu lidí s děsně dlouhýma objektivama. Svírala jsem v ruce lístky do VIP zóny a v duši se mi usídlil neodbytný pocit, že mám být někde úplně jinde...

Tomáš Hanák byl ftipný, dámy okouzlující, pánové profesionální. Skoro všichni se tam znali. Používali divná slova jako REJTING, IMPRESE, DOWNLOADY... Nikdo se nebavil o kočárcích, vstávání v noci, příkrmech. ;-)

Myslela jsem na to, že jsem vděčná, že tam nepatřím. Že si nedovedu představit být součástí internetového businessu. Že jsem nic neudělala. Neměla jsem obchodní strategii, záměr, marketingový plán - a nic z toho nemám ani dnes... Běželo mi hlavou, že BC se nikdy nedalo naplánovat. Vždycky bylo plné lidí, kteří se zajímají o druhé. A já věřím, že takové zůstane - dnešní dny to jen potvrzují.

Usmívala jsem se na internetové profesionály a v duchu si říkala - nemáte na to, pánové, nemáte na to, co jsme my sektářské ženy na jednom v podstatě malém webu dokázaly. A bylo mi dobře u srdce, že nepatřím k "tam těm", ale že jsem víc než doma tady...

BC skončilo páté. Prý obrovský úspěch. Pche! Já vím svoje a vy taky, ne? :-)

Missorka

P.S.: Doufám, že BC nevyhraje ani příští rok. Bože můj, musela bych jít na pódium, děkovat a fotit se před tablem sponzorů. Těžko bych ve své kanceláři-obýváku-dětském koutku hledala místo na trofej ze skla. Takže holky, mějte i příští rok rozum, ano? ;-)

Ale nominaci klidně jo... Minimálně ten raut za to stál :-))

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy