ADV TOP
ADV LEFT

Milé kafařky, s radostí oznamuji, že ode dneška je původní BC- eshop přesměrován ke mně do obchůdku Zuziii.cz, kde si můžete nechat vyšít Vaše oblíbené motivy baby-café na trička, mikiny, bodýčka, kšiltovky nebo ručníky.

Najdete tu také BC- speciality: nezbytné BC hrnečky, placky, samolepky a nově magnetky, vlaječku a náramek.

V kategorii Pomoc pro jsou milé nášivky a magnetky, jejichž koupí přispějete na konto ZrnekBabyklokánkům, Daníkovi, Klárce nebo Makulce.  

Ovečku si vybrala sama Klárka a motýlka Makulka. Obrázky pro ně nakreslila Vendulka Hegerová, jejíž tvorbu určitě znáte třeba z časopisu Sluníčko nebo dětských knížek. Chtěla bych jí za ně touto cestou ještě jednou moc poděkovat.

V kategorii Pomoc pro si můžete výše uvedené obrázky koupit jako samostatnou nášivku či magnetku. Z každé prodané výšivky, nášivky, magnetky a náramku z kategorie "Pomoc pro" pošlu 99,- Kč na účet Zrnek, pod danými variabilními symboly jednotlivých projektů. Pod každou výšivkou se bude zvlášť zobrazovat, kolik kusů bylo prodáno, abyste měli přehled, kolik peněz mám na který účet poslat.

Bankovní účet Zrnek je transparentní, takže si můžete vždy zkontrolovat, že jsem penízky opravdu poslala :) Posílám doporučeně po zaplacení.

Snažila jsem se vymyslet i pár nových textů. Když Vás napadnou další, ráda je tam doplním. Vyšívám to přímo já, takže si klidně vymýšlejte i své obrázky a nápisy.

Na dobírku po špatných zkušenostech neposílám, ale není problém osobní odběr v Ústí nad Labem.

Každý měsíc vymýšlím novou soutěž o ceny, tak můžete zkusit své štěstí 

Aktuálně probíhá akce "Dárečky za nákup" 

Snad se Vám bude nový obchůdek líbit a těším se na Vaše připomínky a nápady.

Zuzí

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy