ADV TOP
ADV LEFT

Bývaly doby, kdy se domovní schůze objevovaly každý čtvrtek... Pak nějak přestaly být potřeba, navíc jsem se necítila dobře v pozici, do které mě dostávaly, já bych taky nejradši byla jen prostý uživatel, ale osud (a asi i něco navíc) mi vybral jinou cestu... :-)

Ráda bych obnovila tradici aspoň občasných domovních schůzí... Z nostalgie, stýská se mi po některých niccích, které určitě čtou, ale nemají čas psát... ;-) Ale pořád sem patří, pořád je jim to mírně ztřeštěné společenství lidí s mírnými sektářskými příznaky blízké... :-) Právě na ně a na skalní kafařky se chci obrátit dneska... :-)

BC vydává kalendář... :-) Vlastně dva. Jeden stolní, jeden nástěnný. Neuvěřitelná věc. Vzniknul tady. Fotky dodaly holky z diskuse Fotím, fotíš, fotíme, hlášky vymyslely BC děti... :-) A neuvěřitelná Lucka73 to dala celé dohromady... :-)

Budu ho mít na stole... :-) Je to pro mě způsob, jak mít k celé té bláznivé komunitě, jíž mám tu čest být součástí, zas o trošku blíž... Něco víc zjistím o BC dětech, o tom, jak jsou vtipné a chytré... A bude mi stát za to dohledat si ten který nick, který už jsem dlouho nečetla... :-)
Jiný charitativní kalendář bych si za podobnou cenu nekoupila. Ale za tímhle vidím lidi... Nejsou anonymní, protože je "znám". Vím, že každá kačka na Zrnkách jde za těmi, kteří je potřebují... Pro Daníka, Klárku, Makulku, Klokánky, pro Juliánku (napíšu o ní víc ve čtvrtek :-)) Vím, že tady se neztratím, najdu pomoc, pohlazení a občas i průplesk, když je mi třeba... Někam náležet je prima a nemusíte chodit ani denně. Jen někde v sobě vědět, že to místo, byť virtuální existuje...
Kdo na stole kalendář nerad - může si koupit nástěnný. :-)
Od září mám dva dny v týdnu v "kanceláři" (tedy pořád u nás doma, ale bez jakéhokoli dítěte), těším se, že to bude na BC znát. Moc se těším.
Mějte se hezky a i vy jenom kolemjdoucí či občas nakukující zanechte nějaký komentář... :-)
Peta - Missorka
Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy