ADV TOP
ADV LEFT

... a BC to vůbec, ale vůbec nerespektuje!

Já nevím, jestli si někdo uvědomil, jak je to tu nebezpečný místo... Mám kamarádku, co sem nechodí a je úplně vysmátá :-) Neví, co je Flexina, léta nosí asi špatnou velikost podprsenky, neví, že existuje něco jako DaraBags a Desigual jí nechává chladnou... ;-)

Ale co já ubohá? Ovlivnitelná...

BC vůbec nepochopilo, že šetřím. :-) Začala to Kebusa s Flexi8 - to je už regulerní šílenství, poznávací znamení BC komunity... A nekončí to, protože víc a víc lidí pochopilo, že Flexi8 není žádná bruska nebo jiná technická vyfikundace, ale krásná věc, kterou je nutné vlastnit v několika exemplářích... Dokonce to dávaj i dětem!

Zoufale jsem založila kabelkovou diskusi a výsledek? Nejen, že mám miliony tipů na další tašky, co ještě nutně potřebuju, ale navíc tam někdo dal odkaz na Tchi..., kam nechodím, neb šetřím. Ok, tak jsem na to klikla, ale oni mají aktuálně povlečení? Uááá, řetězí se to a nemá to konec...

Janička mě jednou zabije s odkazy na slevomatí módní vychytávky (rysí sukně tento týden). Zkombinujte to s tím, že opravdu nemám, co na sebe a je to neřešitelná situace... Což je mi omluvou pro založení podprsenkovo-plavkové diskuse, kde jsem to snad Janičce trochu vrátila (doufám, že má objednávku aspoň za 50 liber!)

Mělo by se to zakázat! A to už vůbec nemluvím o všech drůbežích, jehňatech, medech, luscích, olejích... Vím, já co všechno se tu prodává? Baví mě to a trénuju svou odolnost...

Chtěla jsem napsat víc, ale jdu hromadně objednat z Brastopu :-)

Hezký BC-shopaholic večer :-)

Missorka

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy