ADV TOP
ADV LEFT

"Zešílela jsi."

Nikdo to nevyslovil, ale bylo to ve vzduchu...

Možná to tak bylo. Chtěla jsem nový web. A trvalo to tři roky, než se to zvládlo.

 

Během těch tří let jsem prošla různými fázemi...

 • vykašlu se na to, nemá to cenu
 • prodám to (komu?!)
 • zavřu to (ihned!)
 • kašlu na to... (často).Poslední rok to čím dál tím víc směřovalo do fáze
Je to nutné!

Kdysi jsem odešla z jednoho webu, protože nefungoval tak, jak má. Tak, jak by podle mých představ mohl. A uplynulo sedm let a měla jsem takový web já. Nebylo na koho se vymlouvat - to já jsem za něj zodpovědná a na mně záleží, aby fungoval co nejlíp.

Všechno byl problém a ke každému řešení problému, který se na webu vyskytl, jsem potřebovala zásah webmastera, svého muže. To je komplikace jak blázen. Protože muž toho má moc a já chci mít hezké manželství a konverzace o problémech uživatelek, které jemu připadají podružné, jistě nepatří do příručky "Jak trávit příjemný večer ve dvou." 

A ještě něco se stalo. Potřebovala jsem nějaký impuls, abych mohla v BC pokračovat dál. Nový web se ukázal být tou správnou věcí. Chtěla jsem jakoby začít trochu znovu. Mít všude uklizeno, jasno. Nemít kostlivce ve skříni, nezavírat oči před tím, co by mohlo být. Nevymlouvat se, že "takhle to stačí."

Nestačí.

Jsem jiná než před sedmi lety a přece v jádru pořád ta samá. Pořád mě to baví. Jsem jinde. Já i vy. A přesto pořád na stejném místě - které má možná vymalováno a novou elektroinstalaci. Ale žijí v něm ti samí lidé. A o to tu šlo.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy