ADV TOP
ADV LEFT

Pred casem jsem dostala tenhle krásný mail, a protoze se mi velmi líbil a neznám autora, dovoluji si ho otisknout a venovat vsem maminkám na celém svete Velmišťastný


Kdysi bylo dite, ktere se pripravovalo na prichod na svet. Jednoho dne se zeptalo Boha: "Rekni mi, zitra me posilas na svet, ale ja jsem jeste moc male a bezmocne. Co si tam pocnu?" Buh odpovedel: "Mezi mnoha andely jsem pro Tebe vybral jednoho z nich. Bude na Tebe cekat a starat se, abys melo vse. Neopustí Te, dokud nebudes vse umet."

Díte odvetilo: "Tady v nebi celý den slysím zpev, vidím úsmevy a to mi staci, abych bylo stastné. Neumím chodit, ani neznám jazyk, kterým mluví lidé." "Tvuj andel Ti bude ríkat nejkrásnejsí a nejsladsi slova a s velkou trpelivostí a pécí Te bude ucit mluvit i chodit. Casem poznás vse." "Kdo mne bude na svete bránit pred zlými lidmi?" Tvuj andel Te bude chránit, i kdyby mel riskovat svuj vlastní zivot. Neboj se". Zaznela hudba, zvonecky se rozezvonily a díte poznalo, ze se musí s Bohem rozloucit.

Zlehka se naposledy zeptalo: "Uz jsem na odchodu, rekni mi, prosim, andelovo jméno." "Jméno andela je bezvýznamné, kdyz ho budes chtít privolat, stací zavolat MAMINKO."

S láskou, Martina :-)

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy