ADV TOP
ADV LEFT

Termín porodu máte 7.2. 2006, tak to byl konečný datum doktora po prohlídce v ukončeném 3tím měsíci těhotenství. Paráda, už se těšíme, víme, že to bude chlapeček, ale že to bude kluk jako buk, to netipoval nikdo.Vážím totiž 47kg a měřím něco kolem 164cm. To bude malé mimi, tvrdili všichni.... a pak to přišlo, to nekonečné čekání v 9-tém měsíci, pořád sms a volání "Tak co, jěště nic"...tuto větu jsem nenáviděla.

Jířa byl přesnej, 7.2. ve 22:00 mě manžel odvezl do porodnice v Brně na Obilní trh, plodová voda sice nepraskla, ale měla jsem docela pravidelné kontrakce.Ale v porodnici měli jiný názor.... dneska rodit určitě nebudete, vidíme to spíš zítra kolem poledne. A navíc jste otevřená pouze na 1cm, tak jeďte jěště domů a odpočiňte si. Tak to byl šok, myslela jsem, že přijedu, porodím a je to. Jeli jsme tedy domů, ale za 2 hod jsem byla zpátky, bolesti po 3minutách, to bylo tedy něco.... Jo, jo, bolesti sice byly, ale na nic, k porodu to nebylo, ale alespoň si mě tam už nechali......teď to zkrátím..... takhle to pokračovalo až do 8.2. do 16 hod, bolesti byly, ale to bylo vše, neotevřela jsem se snad ani na 3cm, prostě Jířovi se u mě líbilo....jediné řešení byl "císař"....takže další šok, vždyť já chtěla rodit normálně. Takže jěště ultrazvuk, mimčo bude mít 3kg a jde se na císaře.......v 18:10 už ho slyšíme, už je mezi námi a pak doktor říká....ten bude mít víc jak 3kg, za chvíli mi ho už nesou, omytého, v zavinovačce, manžel se směje a sestička říká, Jiřik má rovné 4kg !! a 50 cm....takže další šok, takový cvalda, proto se mu nechtělo...

a pak to začalo, to naše štěstíčko začalo ztrácet na váze, za 4 dny měl 3,5kg, bylo mi řečeno, že u takhle velkých dětí je to normální....věřila jsem, proč bych nevěřila, když to říkaj doktoři. Z porodnice nás pouštěli 3,66, takže ani né porodní váha....asi vědí co dělají.....první vážení Jířa nepřibral ani deko..., pořád spinkal a já měla dobrý pocit, že je najezený a je to v pohodě...za 14 dní opět shodil na 3,49kg, už jsme byli nervozní, ale paní doktorka říkala "Však vy se rozkojíte"....jo houby, místo rozkojení, jsme skončili v nemocnici na JIPu, dehydrovaný se zánětem močových cest a ledvin.

Naštěstí jsme přijeli dost včas a na Jířovi to nezanechalo následky, ale pohled, jak je 14ti denní mimčo na kapačkách a zavodňujího, nepřeji nikomu, bylo to hrozný, takovou dobu na něj čekáme a pak tohle. Byla jsem s ním u postýlky a v noci chodila na svůj pokoj, nemohla jsem ho tam nechat samotného, ten náš uzlíček štěstí. A bylo po kojení, dostal flašku a z nemocnice jsme odcházeli za 7 dní, hodnoty moče v pořádku a navíc opět 4kilový. Kojení je sice krásné, taky jsem si přála kojit, ale za tuhle cenu ....??? už ani omylem. Proto radím, na řeči typu, jen kojení je pro mimčo to nejlepší nedejte....radši dejte příkrm hned od začátku, pokud se vám nezdá, že by mimčo přibývalo, než aby jste skončili jako my. Teď už jsou super náhražky Nutrilon Omneo, pro ty nejmenší nebo Beba, tu jsme měli až do teď. Jo leze to do peněženky, ale na zdraví svého dítěte nešetřím.

A pro info, teď je nám 13 měsíců máme 11kg a slovo Ham, Mñam slyšíme co 5 minut, chutná mu úplně vše a je to vysloveně požitkář. Představa, jak jsme mohli dopadnout dát na slova pí. doktorky (vy se rozkojíte) je děsivá !

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy