ADV TOP
ADV LEFT

Ahojky kafařky,

pokud jste někdy četly mé články, byly většinou veselé (aspoň doufám) a ze života. Dnešní článek bude sice také ze života, ale veselý už tak moc není ... Budu ráda, pokud si najdete malou chvilku na jeho přečtení, slibuji, že to bude krátké.

Protože mě BC motivovalo zajímat se o téma darování pohlavních buněk, tak si dovolím také tady tento projekt představit s laskavým dovolením naší milované Šéfky.

Co je Projekt Dárcovství?

Hlavním cílem Projektu dárcovství je propagovat darování pohlavních buněk a to oocytů (vajíček) a spermií nebo embryí. O možnostech darování pohlavních buněk se obecně mezi veřejností ví velmi málo, pokud člověk nemá takový případ v rodině, mezi přáteli a nebo nechodí na BC Smějící, nemá moc šancí se o této problematice dozvědět.

Na internetových stránkách www.darcovstvi.cz se dozvíte základní informace o tom, kdo potřebuje dárkyni nebo dárce a jak probíhá celý proces darování pohlavních buněk (včetně podmínek pro darování). Tento projekt je zatím v začátcích, jak se bude vyvíjet dále, bude záviset na vás na uživatelích. Velmišťastný

Proč se rozhodnout pro darování pohlavních buněk?

Přestože je s darováním spojeno spousta etických otázek a také určité nepohodlí (hlavně pro ženy), pro mnohé páry to znamená jedinou možnost, jak se stát rodiči. Dárkyně může tedy splnit touhy a sny jednoho smutného páru, který by rád zažil radosti a starosti rodičovství. Rozhodnutí, zda darovat či ne, je na každém z nás, rozhodně nechceme nikoho přesvědčovat a už vůbec ne nutit, ale cítíme povinnost informovat ...

Tentokrát trochu vážně

Blanka

P.S. Tímto děkuji jedné báječné holčině, které moc držím palce.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy