ADV TOP
ADV LEFT

Už je to tady! Už je to tady! Už je to tady!!!!!

Přesně tohle skandování mě napadlo ráno v sedm hodin, když mě probudila nádherná zpráva od Katchika. Narodilo se další Profimiminko. Ale tohle miminko je velmi speciální - je totiž poslední snažilkovské. Dnešním dnem, narozením malého Maxmiliána, který si na svět trošilinku pospíšil, se uzavírá jedno období. Bylo dlouhé, plné nadějí, slz, planých poplachů, velkých radostí i strastí.... a přesto na něj budeme moc rády vzpomínat.

Je to už pěkných pár let, kdy ještě v minulém domově vznikla diskuze pro snažilky, která se později změnila na diskuzi pro snažilky, které to čekání budou mít delší a strastiplnější. Scházelo se nás hodně, držely jsme si navzájem palce, nabízely pohlazení nebo rameno pro vyplakání, společně jsme nadávaly na přírodu a všechny možné (a občas i nemožné) překážky, radily jsme si, jak přechytračit přírodu doma, vlastními silami, podporovaly jsme se při cestách do CARů a k lékařům.

Staly se z nás kamarádky, začaly jsme se vídat i mimo virtuální svět, vznikla přátelství, troufnu si říct, že když ne na celý život, tak alespoň na dlouhé roky. Naše diskuze se stala místem, kam jsme se denně vracely "jako domů". Věřím, že tohle přátelství hodně ulevilo našim mužům a partnerům, protože nemuseli naše stesky poslouchat oni, když jsme si je vypsaly mezi svými.

A postupem času se začaly plnit seznamy těhulek, z těch se stávaly maminky, později dvoj- a ještě později i trojmaminky. Zažily jsme společně spoustu krásných i problematických těhotenství, některá skončila smutně, ale drtivá většina skončila porodem vytouženého miminka. Byly jsme svědky několika "zázraků", kdy se po dlouhých letech léčby povedlo otěhotnět skoro až omylem přirozeně, kdy se povedl zaručeně "poslední" pokus, byly jsme velmi mile překvapené jedním tajným otěhotněním, které bylo zveřejněno až po těch rizikových týdnech, o to větší pak byla radost.

Máme v seznamu spoustu snažilek, ale to krásné a úžasné je, že jsou to druho- nebo třetisnažilky, protože dnešním dnem jsme konečně mohly zrušit tu část seznamu, kde se čekalo na narození prvního miminka.

Jsem ze srdce ráda, že to můžu takhle veřejně napsat, že "PROFIČKY JSOU KOMPLETNÍ"!!!

Teď už nám budou jen a jen přibývat další miminka, z nich budou růst batolata, chodiči škodiči, školkáčci a školáci. Věřím a doufám, že společně budeme řešit i pubertu našich vytoužených, vyčekaných a vymodlených dětí!!!

Nakonec trošku počtů:

Za dobu Profiček se nás postupně scházelo 41 více či méně nešťastných snažilek. Ze všeho toho snažení se do dneška narodilo 70!!!!! dětí (to je neskutečné, takhle napsané!). Z těch 70 dětí je 6 párů dvojčat. Nepočítám čestou účastnici Missorku, ta by nám ty počty zase krásně navýšila :)

Smutné číslo, nenapsatelné, patří našim andílkům, kteří vždy budou v našich myslích a srdcích.

V současné době máme 4 těhulky, pokud někdo netají novinku :), a budeme se i nadále rozrůstat! Kéž bychom to dotáhly do té 100, několik adeptek už máme :)

Mám vás všechny moc ráda a děkuju, že jste!

Krásné svátky, Profičky, ať jsou i nadále kouzelné a plné splněných tajných přání!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy