ADV TOP
ADV LEFT

Ahoj členky a čleňáci, zdraví vás Lukeš.

Rozhodl jsem se, že se se mnou máma nudí a najel jsem na lepší systém.

Můj nový režim:

Po uložení mezi 19.30 - 20.00 jsem se budil kolem třetí ráno, teď jsem zvolil půlhodinku po půlnoci až půl druhou a začnu rovnou ječet. Máma letí do kuchyně, cestou se sem tam o něco praští, během přípravy mě stíhá chlácholit, já dělám že ji v postýlce absolutně neslyším. Když donese jídlo, začnu se smát povídat prostě dělám vše možné i nemožné, aby si myslela, že jsem se jen tak probudil. Jenže hlad je silnější, takže si vyžahnu svoji 150ku a usínám ještě v náručí. Grcnout si už skoro nezvládnu, když spím neumím to.

Další budíček dělám mámě v 5.30 většinou dost přesně, sním jen půlku dávky a usínám, po uložení do postýlky se po půl hodince proberu,  kecám co nejvíc to jde, abych mámě znemožnil spánek.

Jenže máma si mě vezme k sobě dá mi ruku, dudlajz a vytuhnu. Tohle se mi ještě nedaří korigovat. Probouzíme se společně kolem sedmé. Dopiju si zbytek potřebné dávky a někdy i usnu.

To je teprve začátek. Dopoledne jsem vůbec rafinovaný po 3 hodinách si žádám svoji flašku, ale vypiju jen půlku, zbytek odmítám prskám, co nejdál a s oblibou na mámina trička. Máma brble a vylívá zbytky.

Další promakaná technika je, že začnu řvát hned, jak dostanu lahvičku ke rtům, zrudnu a dělám, že nechci. Vydržím docela dlouho i během máminy úpěnlivé snahy mě uklidnit a nakrmit. Jo takhle, když mě položí do lehátka, tak to si piju spokojeně bez vztekání, u mámy prostě ječím. Je celá zoufalá, čím to je, stále se na mě směje a dělá, že jí to vůbec nevadí, ale já dobře vím, že by mě chtěla objímat, jenže proč to usnadňovat. Tak si ke mně přivalí balon sedne na něj, hlavu si opře o brázdičku a krmí, Navíc jsem vypiloval pauzírovací techniku. Vypiju půlku a po takových dvaceti min. si  řeknu o druhou. Je to zábava.

Miluju, když si mě dá odgrcnout do polohy na rameno, jelikož mám možnost natočit se k mámě, dělám, že jí chci dát pusinu a místo toho pustím bublinu.

Ale i tak se máme s mámou rádi.

Pac a uslintanou pusu

Lukeš

Vypadá to, že má Lukeš předčasnou pubertu, jen ty pupínky mu chybí. Říkám si, že se mám stejně ještě pohodově, když slyším kojící maminy, jak vstávají v noci po hodině na kojení. Hledám pořád ta pozitiva UM :-D

Já jsem dostala další kopanec pod koleno, teď jsem si jistá, že příroda věděla, proč já kojit nebudu. Našli mi alergii na kravské mléko, zatím je to v "šetření", takže nevím, zda ho nebudu smět vůbec, nebo něco ano. Když k tomu přidám absenci zeleniny v mém jídelníčku, kvuli warfarinu, mám jistotu, že s UM se má Lukeš mnohem lépe.

Tak mě tak napadá, kde jsou ty vaše slibované příspěvky o UM?

Já se stále snažím dostat ke zpracování článečku o nevhodnosti kojení v případě, že je matka veganka, vegetariánka a tak podobně. Jelikož stále ze všech stran slyšíme kojte, ale už se vás nikdo nezeptá, jak se stravujete...

Dacanka

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy