ADV TOP
ADV LEFT

Ahoj holky, jdu o nás napsat jak se máme po čtvrt roce, jako poděkování všem co nám držely palce :- )

Tak je to přesně 3 měsíce od operace, kdy mému manželovi v Praze na Karláku odoperovali nádor nadledviny feochromocytom. Po náročné operaci se celkem rychle zotavoval. Rána se sice hojila špatně a měl s ní potíže, kdy běhal každý týden na chirurgii ránu čistit a odstřihávat. Přesto stav před vyoperováním nádoru a po něm se nedá vůbec srovnat.

V podstatě se změnil celý můj manžel :-) (tedy po fyzické stránce) Zmizela ta příšerná únava, žádné bolesti hlavy, bušení srdce, klidný spánek po celou noc, hodně vysoký tlak se rapidně snížil a nemá žádné bolesti zad v oblasti pravé ledviny. Než jsme totiž věděli, že ho tam tlačí 8cm nádor, tak si stále myslel, že má namožená záda a já ho musela furt masírovat (nesnáším ho masírovat bo pak mi ták bolely ruce :-) )

Takže změna obrovská! Nesrovnatelná! O tom, že přibral za ty 3 měsíce pár kilo, to se nepočítá :-)Nyní po 3 měsících nastoupil do nemocnice na další vyšetření, zda je tělo čisté. Histologie trvala dlouho a půl nádoru posílali i na vyšetření do laboratoře v USA, protože s nimi zrovna spolupracují na tomto typu nádoru. Výsledky? Slovy jeho doktora - VŠE POZITIVNÍ !

Zatím se zdá vše v pořádku, ještě tedy do měsíce budou další testy krve a moči, ale to už si máme jen zavolat pro výsledky a další kontrola za půl roku. Nádhera.

My už skoro vlastně ani nevíme, co vše jsme podstupovali, čím jsme si prošli. Jedeme dál v našem životě, tak jako by to ani nebylo. Nic se totiž nezměnilo. Mysleli jsme si, jak se moc a moc zamyslíme nad naším stylem života, jak si budeme užívat každý den, že teď bude vše jiné... Ale není. A jsme za to šťastni, protože tak jak žijeme nám vyhovuje, jsme spolu spokojeni, jsme fungující rodina s problémy, které máme všichni, které denně všichni řešíme. Aby rodina fungovala, tak se prostě musí snažit oba dva manželé (a stejně si stále myslím, že ta ženská to má prostě těžší a má toho na svých zádech víc, než ti chlapi :-))

Kluci zlobí jak šílení... hehehe. Jsou to dva kohouti na jednom smetišti. Je mezi nimi rivalita, neustálé bitky, prosazování se, řev, rvačky atd atd. ALE TAKÉ SE MOC MILUJÍ a mají se navzájem na celý život.

Arka

Šíma 5r1m a Vojtík 2r4m

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy