ADV TOP
ADV LEFT

Třetí narozeniny Klárky jsou skoro v nedohlednu - noooo, dva měsíce a kousek nás ještě dělí :)

A přesto ten největší dárek už máme!!!!!

Díky vám!!!

A že tak brzy po objednání - to musím poděkovat p. Novákovi z firmy Otto Bock, protože trvalo pouhých 11 dní a ne původně domluvený měsíc od schůzky u nás doma, kde jsem mu mohla s velkou radostí říct, že na vozíček je díky vám, Občanskému sdružení Zrnka a Nadačnímu fondu Sluníčko pro děti vybráno a že se tedy může zadat do výroby  :)

Ten největší dík ale patří vám všem, kdo jste poslali zrnka, zrníčka i zrna, já vím, že o tom už tu byli dva deníčky, ale v tomhle případě těch poděkování není prostě nikdy dost... Protože díky vám naše Klárka, které přesně před rokem diagnostikovali dědičnou nemoc Spinální svalovou atrofii, díky vám naše Klárka, která sama chodit nemůže a nikdy nebude... díky vám dostala své vlastní elektrické nožičky :) Jsou pravda trošku kulaté, ale nebude určitě  sama, kdo je má do O :)))))

A tady malá fotoreportáž z předání vozíčku, bylo to tak nahonem, vůbec jsme nečekali, že přijde tak brzy...

První půl hodinu Klárka prostě dělala fóry - doma mi sice tvrdila, že nebude plakat, že se bude jen maličko stydět, ale nakonec se styděla hodně. Měla velkou radost, že jí přivezou ten "velkej novej", ale tváří v tvář zaměstnancům firmy OttoBock prostě ztratila řeč a ... kdo jí znáte, tak víte :)

Tady se jí p. Novák snaží nalákat na troubení - odmítá totiž sáhnout i na ovládací knipl ;)

Nakonec jsem s ní poodjela, vetřelci se schovali za auto a Klárka přestala stávkovat a rozjela se :-)


A takhle drandila asi hodinu a půl :)


Přejezd zpomalovacího prahu :)


Epesní otočka


A nakonec dostala Klárka ještě nějaké dárečky :)Teďko naše závodnice spinká, ale odpoledne, až se vrátí táta z práce, pojede s tím velkým novým na procházku. A vyzkoušíme i jak se bude jezdit na zahradě. Budu ještě fotit, protože tady na těch fotkách není uvolněná, je to fakt stydlivka a roztála maličko až doma, kdy si s paní malovala a já se učila vozík ovládat, skládat a tak (už si vůbec nic nepamatuju, snad pochopím manuál :-)

Mám vás ráda a děkuju... za Klárku, za sebe, za celou naší rodinu!

A až Klárka z vozíčku vyroste, předáme ho, věřím že v pořádku, dalšímu prckovi, kterému snad udělá takovou radost, jako tomu našemu sluníčku :)

Diny

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy