ADV TOP
ADV LEFT

Rok se sešel s rokem, je tu září a s ním i pozvánka na další pokračování čtyř víkendového kurzu Homeopatie (nejen) pro rodiče, který proběhne v lednu-dubnu 2012.

Stejně jako letošní, bude i  další cyklus v prostorách Alternativního centra Metamorfóza (nyní přejmenovaného na Čajovna Šamanka), Hálkova 8, Praha 2, kousek od stanice metra I.P. Pavlova. V předchozích dvou ročnících se mi sešla i početná skupina maminek z Baby-café. Některé se po absolvování tohoto kurzu rozhodly pro profesionální homeopatické studium. Tímto je moc zdravím,  přeji hodně úspěchů ve studiu a množství spokojených klientů.

 

A co čeká homeopatické nováčky, pro něž je tento kurz především určen? Seznámí se s tím, jak si poradit s běžnými zdravotními potížemi, které je možné řešit v rámci domova. Naučí se, jak podpořit rekonvalescenci při závažnějších problémech v součinnosti s klasickou medicínou, jak zvládnout běžné dětské choroby, úrazy, bolesti, věnovat se budeme i diferenciálním diagnostikám vážnějších potíží, ke slovu přijdou  Bachovy květové esence, Tkáňové soli a symptomatické obrazy důležitých polychrestů. Dozvíte se i něco z historie homeopatie, principy, jak předepsat lék, jakou vybrat potenci a jak často jej opakovat.  A určitě nezapomeneme na oblíbené provingy léků. ;-)

 

Bližší informace a přihlášku naleznete zde: http://www.modryhad.cz/prednasky/kurz-homeopatie-praha/

 

Přeji všem krásný barevný podzim a těším se na ty, se kterými se v lednu potkám.

 

Naja

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy