ADV TOP
ADV LEFT

Před třemi týdny - tříletá dcera s bolestí ucha a zvýšenou teplotou, pohotovost na ORL jen s mužem. Propíchnutí. Následovala horečka a velká bolest. (Proč???) Kontrola ok, jen zhoršený sluch.

Z pátku na sobotu 0:30 - horečka, bolest stejného ucha. Pohotovost se mnou. Je to na píchnutí. Chci umrtvení. Cizokrajný dr. mi dává na výběr - píchnout bez anestezie x kapky. Volím kapky. Prý je to chyba a praskne to. Zapisuje do zprávy MATKA ODMÍTLA.... Jsem unavená. Tři hodiny ráno...Sobota - dítko bez teploty a divočí, nic mu není.

Neděle ráno - opět teplota přes 38, bolest druhého ucha. Kapu kapky. Večer 39,8. Dávám nurofen. Spí.

Pondělí - obvodní dětské ORL. Původně píchlé, nyní nepíchlé ucho - zcela OK. Druhé ucho špatné, špatné, špatné. Je to na píchnutí. Zkouška sluchu - skoro neslyší (ani na jedno). Dítě bez teploty, bez bolesti. Prý ho nechávám zbytečně trápit. Navrhuju počkat den a dál kapat do ouška. Prý dítě zbytečně trápím. Ptám se na CRP a možnost ATB (chci je). Prý zánět je evidentní, propíchnutí nutné a CRP je k ničemu. O ATB dr. mlčí. Mám přijít zítra. Zapisuje do zprávy MATKA ODMÍTLA....

Sedám do auta i s dcerou. Chce se mi zvracet, bolí mě hlava. Jedu do lékárny, potřebuju pro dceru kapky do nosu a pro sebe pracetamol.... vystupuju u naší děstké. Prosím o CRP a sypu před sebe všechny zprávy a nálezy.... 90... Dostávám recept na antibiotika. MATKA NEODMÍTLA....

Vyzvedávám recept. Dítěti bez teploty a bez bolesti dávám antibiotika a mám STRACH.

Dělám dobře???? Sakra!!! Mám strach!

Co když bude mít poškozený sluch?
Co když se zánět přenese někam jinam?
Co když jí ucho praskne?
Co když jí cpu zbytečně antibiotikama?

Co když měla antibiotika dostat už dřív?

Co když měl cizokrajný dr. pravdu a měla jsem souhlasit?
Co když měl poprvé manžel zasáhnout a píchání odmítnout?
Co když....

Dneska mi došlo, že jsem MATKA, která ODMÍTLA a mám STRACH. Jsem matka, která vzala odpovědnost na sebe a má strach, jestli jí unese.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy