ADV TOP
ADV LEFT

Včera jsem měla migrénu. Třetí den po sobě. Už fakt jako nevím, co s tím - jediné, co jsem snad ještě nezkoušela - vypsat se z toho, tož tak činím.

Pamatuju si je od velmi mlada, ale bylo to občas... Jejich intenzita a četnost se různila, ale prostě pořád se mnou tím životem jdou.

Jako má to i svoje pozitivní stránky:

 • zjistila jsem, že mám opravdu úžasného manžela, který dokáže spát i v ložnici vymražené na 13 a méně stupňů (chlad mi pomáhá), ač jeho optimální spací teplota je tak 23 :-)

 • máme dost často doma nepořádek, ale VŽDYCKY máme čistý záchod, protože na zvracení se čistý záchod hodí...

 • dost často máte po takové dvoudenní migréně i o tři kila méně ;-)

Hmmmm... Ale taky je dost těch negativních. Strašně mi to narušuje život. Jasně, existují i horší věci, ale prostě být třeba 2x týdně půl dne nefunkční je pro matku 4 dětí docela problém... O práci nemluvě.

Zkoušela jsem spoustu věcí a vždycky to na malou chvilku zabere - vysadit lepek, vysadit cukr, nejíst čokoládu, nepít kafe, vyhnout se umělým sladidlům... Nijak nedokážu ovlivnit změny tlaku a pak taky asi stres... Jo jasně: "Buď v klidu!", je to vlastně jednoduchý...

Věřím, že mi ta hlava chce něco říct. Ale kurnik, nerozumím jí a fakt se snažím! Ano - neměla bych bzikat a fakt na tom usilovně pracuju... Tak by ta hlava mohla třeba ocenit nějakou snahu?

A kde pořád brát sílu do nových a nových pokusů hledání toho, co by opravdu mohlo zabrat? 

Budu vděčná za jakýkoli, na první pohled bizarní nápad...

Missorka a její dnes klidná hlava...
Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy