ADV TOP
ADV LEFT

Ani nevím jak přesně začít. Píši takto úplně poprvé a přiznám se že mám trochu trému, jako kdybych recitovala před publikem.

Přistěhovala jsem se do BC hned jak byl dům dostavěn a otevřen. A zabydlela se okamžitě i se svým Matýskem Zlobínkem. Máme tady spoustu hodných tetiček, které nám vždy a se vším dobře poradí a Matěj má plno kamarádů a kamarádek.

Hodně často chodím po návštěvách, tu k snažilkám, tu předsnažilkám k těhulkám ale nejčastěji k maminám s dětmi stejného věku jako je náš Zlobínek. Nikam ale nepatřím...........nejsem nic. Vlastně přeci jen jsem......už máma. A patřím, patřím do PODZIMU 2005.

Ale ted už pár týdnu jsem i něco víc. Nebyla jsem předsnažilka ani snažilka a najednou jsem těhulka. Jak se to stalo určitě nemusim popisovat. Jen jsem si posteskla že jsem přeskočila několik etap, než bych se radovala z těch dvou //. Mám velikou radost, to ano, ale popravdě jsem z toho ještě zaskočená. Nevím jestli by má radost byla větší kdybych si prošla obdobím předsnažilky, snažilky a nakonec se vítězně pyšnila těma dvěma //.

Třeba mi to vyjde příště až to bude po třetí. Moc bych si to přála.

Všem Vám přeji krásný den a děkuji za možnost se vypsat.

Nany

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy