ADV TOP
ADV LEFT

botičky Keen jako první boty?

vše od roku do tří? let
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Vulpes » sobota 05. září 2009, 07:26
Ahoj, ráda bych se zeptala, jaké máte názory a zkušenosti s botičkama Keen pro malé děti?
Já jsem si jich všimla až nedávno, známých 3letý synek je měl na noze. Vypadaly super pohodlně a nezničitelně, což mi potvrdil i tatínek - prý jsou to jediné botky, co přežijou ježdění na motorce a po týdnu se nerozpadnou....moc je chbválil...
No a Matýsek právě začal chodit, nosí svoje první sandálky a teď musíme honem pořídit i plnou botu.....
...a do toho jsem si všimla, že je v Rock Pointu akorát slevová akce na botky Keen pro děti (po slevě 999,-)

Pro předškoláka bych do nich šla hned, ale nejsem si jistá, jestli je to dobrá "první obuv"???
Přece jenom je to Amerika (teda myslím, nevím) a tam normy nic moc, dětem jsou schopni obout cokoli... :-?

Poradíte?
Děkuji
Vulpes
Krafařka
Krafařka

832 příspěvků
15. květen 2008
Kladensko
Příspěvekod Vulpes » sobota 05. září 2009, 07:47
Aha, omlouvám se, tak jsem se teprve teď zorientovala v jejich číslování a zjistila, že mají velikosti až od 25...a my potřebujeme 22.

Takže je diskuze bohužel bezpředmětná, leda byste mi chtěli napsat i tak vaše zkušenosti, ať vím alespoň napřesrok... :)
Vulpes
Krafařka
Krafařka

832 příspěvků
15. květen 2008
Kladensko
Příspěvekod Aprilmouse » sobota 05. září 2009, 07:48
Já teda jsem asi off topic, ale vzhledem k tomu, že mojim klukům v tomhle období začátku chožení rostla noha o číslo každé 1-2 měsíce, tak bych asi do takovýhlech bot nešla :) Ale to je asi jen otázka priorit ;) určo jsou nádhernýý
Aprilmouse
Moderátor diskusního fóra (Motorová myš)
Moderátor diskusního fóra (Motorová myš)

13818 příspěvků
25. září 2006
Jaroměř
Příspěvekod Karoli » sobota 05. září 2009, 08:35
ahoj, osobně keeny nosím a jejich prodavačka mi onehdy říkala, že keen v americe atest mají, ale že tady u nás ještě ne. proč, to nevím. jako první boty bych je teda nekoupila, šla bych do nějakých od essi, fare nebo peddy, případně od bati, nicméně pro větší dítě bych je asi vzala. ale 999,- bych teda nedala, přijde mi to hodně. doteď kupuju hátě boty cca jednou za 1-2 měsíce a to by mi asi dost lezlo do peněz :-)
Karoli
V osobním kontaktu nepříjemná :-)

2110 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Vulpes » sobota 05. září 2009, 08:55
Mě na nich upoutala ta jejich relativní nezničitelnost ;) ...když vidím, jak dopadly ty sandálky od Essi po měsíci nošení...! Ale jednak je to vyřešené už tím, že ty pidi velikosti nemají a jednak máte pravdu, že teď to nemá smysl. Ty klasické botky vydrží přesně tolik, než dítěti zase poporoste noha a musí se dát větší :) Tyhle budou mít smysl až na toho předškoláka.
Vulpes
Krafařka
Krafařka

832 příspěvků
15. květen 2008
Kladensko
Příspěvekod Zelvicka » sobota 05. září 2009, 08:56
NO jo, ale treba dpk nebo fare se tady pohybuji stejne kolem 860 KC, tam uz takovy rozdil neni
Zelvicka
Kavárenská povalečka :-)

23568 příspěvků
06. srpen 2007
Příspěvekod Xsamotar » sobota 05. září 2009, 09:03
No ono i od Essi, co jsem koukala, tak zimní kolem 800 Kč. Ale teda já bych klidně brala, kdyby dítěti rostla noha každej měsíc. Terka běhá už asi 3 měsíce, má boty 17 a na zimu to teda rozhodně nevypadá na všude dostupnou 19 :( Takže zase budu muset kdovíkde schánět boty velikosti 18. Ale jinak Keen vypadají opravdu pěkně. Budu si jepamatovat, až Terce jednou vyroste noha :)
Xsamotar

22157 příspěvků
30. září 2008
Mladá Boleslav
Příspěvekod Vulpes » sobota 05. září 2009, 09:04
No právě Zelvicko, i ty sandálky Essi stály 700,- (a myslím po slevě)...to už mi taky takový rozdíl nepřijde - pak u toho předškoláka už to vidím reálně
Vulpes
Krafařka
Krafařka

832 příspěvků
15. květen 2008
Kladensko
Příspěvekod Ssstana » sobota 05. září 2009, 10:25
Naposledy upravil Ssstana dne 27. září 2009, 18:18, celkově upraveno 1
Ssstana
Pískle

91 příspěvků
23. červen 2007
Příspěvekod Mahynka » sobota 05. září 2009, 10:34
ahoj, tyhle botičky neznám, ale my koupili botky v dubnu a ted nám ještě jsou. Kupovala jsem botky Super Fit, opravdu dobré a kvaltiní, vydrželi toho dost, cena teda taky 1050 :roll: ale jiné by už asi byly kaput ...
Mahynka
Howgh
Howgh

6514 příspěvků
01. říjen 2006
Příspěvekod Santhe » neděle 06. září 2009, 14:48
Xsamotar píše:No ono i od Essi, co jsem koukala, tak zimní kolem 800 Kč. Ale teda já bych klidně brala, kdyby dítěti rostla noha každej měsíc. Terka běhá už asi 3 měsíce, má boty 17 a na zimu to teda rozhodně nevypadá na všude dostupnou 19 :( Takže zase budu muset kdovíkde schánět boty velikosti 18. Ale jinak Keen vypadají opravdu pěkně. Budu si jepamatovat, až Terce jednou vyroste noha :)

musím Tě povzbudit, my loni koupili v diechmanu(či jak se to píše...) 18 ve slevě za 200, byla to loňská kolekce, původně za 800... Sice ne extra holčičí model (černo-tmavě modré), ale nestěžovala si... :-) A neboj, noha začne růst, dlouho měla bačkory 17 (přes 4 měsíce), 3 měsíce 18 (přes zimu) a během dalších 4 měsíců každý měsíc jedny, teď jsme na 21-22 ve 22 měsících... :)
Santhe
Guma a neuvařitelná slepice :-)

8202 příspěvků
24. únor 2008
praha - východ
Příspěvekod Xsamotar » neděle 06. září 2009, 15:52
Santhe píše:
Xsamotar píše:No ono i od Essi, co jsem koukala, tak zimní kolem 800 Kč. Ale teda já bych klidně brala, kdyby dítěti rostla noha každej měsíc. Terka běhá už asi 3 měsíce, má boty 17 a na zimu to teda rozhodně nevypadá na všude dostupnou 19 :( Takže zase budu muset kdovíkde schánět boty velikosti 18. Ale jinak Keen vypadají opravdu pěkně. Budu si jepamatovat, až Terce jednou vyroste noha :)

musím Tě povzbudit, my loni koupili v diechmanu(či jak se to píše...) 18 ve slevě za 200, byla to loňská kolekce, původně za 800... Sice ne extra holčičí model (černo-tmavě modré), ale nestěžovala si... :-) A neboj, noha začne růst, dlouho měla bačkory 17 (přes 4 měsíce), 3 měsíce 18 (přes zimu) a během dalších 4 měsíců každý měsíc jedny, teď jsme na 21-22 ve 22 měsících... :)

No nevim, já to tu právě všechno okoukla a v deichmanu jsem teda fakt nic v menší než 19 neviděla... ale tak zkusim to ještě jednou :) Třeba budu mít štěstí :) ... jinak ty první botky má taky "klučičí", takže aspoň si nebude muset zvykat :)
Xsamotar

22157 příspěvků
30. září 2008
Mladá Boleslav
Příspěvekod Nikibubu » neděle 06. září 2009, 21:20
Keen dělá boty určitě i menší. Mě přivezla ségra z NL sandály pro malýho této značky(asi velikost 22 - 23), ale neměly plnou patu a byly hodně široké, takže je stejně nenosil a prodala jsem je dál (a zájem byl veliký).
My většinou kupujem v Deichmanu a docela spokojenost. Noha mu roste tak rychle, že ty boty stejně nestihne zničit. :D
Obrázek

Obrázek
Nikibubu
Klábosilka
Klábosilka

300 příspěvků
24. září 2006
Příspěvekod Kikinka » pondělí 07. září 2009, 13:35
Ahojky :) já bych jako první botky Keen nevolila. Při výběru botiček pro dítě je důležité, aby byly lehké a pokud možno certifikované.
My máme botky Superfit a jsou doopravdy super, lehoučké a zdravotně splňující kritéria pro dětskou obuv :hura: a jako sandálky Richter. A pokud bych volila z našich českých značek, tak dětskou obuv Essi.
Kikinka
Žvatlalka
Žvatlalka

110 příspěvků
27. březen 2008
Příspěvekod Dib » úterý 08. září 2009, 10:22
myslíš klasické keen sandálky? bez pevné paty? s mírným zakroucením celé tlapky doleva?
aspoň odhaduju, že malá varianta je jen kratší variantou té velké..
takže za mě - absolutně ne, až tak v první třídě :-/
(dodávám, že mně se keeny děsně líbí, jsou to famózní boty, kterým ani máčení ve slané vodě nevadí, a to je co říct. ale to zahnutí doprava mým opačně zpazgřiveným nožkám není možné vnutit..)
Obrázek matýsek (devět) a vojtíšek arnošt (tři)
Dib
Drbna
Drbna

4459 příspěvků
15. listopad 2006
tělem dobříš, srdcem valašsko