ADV TOP
ADV LEFT

Jak donutit nosit okluzor - 3 roky?

vše od roku do tří? let
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Ivca79 » pátek 03. červen 2011, 13:16
Wox, já mám doma příručku pro pacienty s tupozrakostí, ce jsem si odnesla od ortooptičky (z čekárny) a tam jsou jako trénování napsané počítačové hry, ale jna na omezenou dobu. Když mi pošleš přes SZ mail, můžu ti tu dvoustránku, co se doporučuje nascanovat (je to 2x A5, takže jeden list A4)
Ivca79
Kavárenská povalečka :-)

21487 příspěvků
05. prosinec 2006
Příspěvekod Pepro » pondělí 20. červen 2011, 14:14
dnes jsem v optice v Brně u dětské nemocnice dostala látkový okluzor zdarma na předpis.
tak třeba tahle info někomu pomůže...
Pepro
Klevetnice
Klevetnice

3867 příspěvků
16. leden 2009
JM
Příspěvekod ivara » pátek 11. říjen 2013, 08:15
Ted jsme se dozvěděli o problému se šilháním. Našla jsem docela dobre rady na http://www.mojeditenosiokluzor.cz/. Je tam docela pěkně rozepsáno, jak to zvladli s okluzorem bez place. Je to asi 1leté nebo 2leté dítě. Teď se do toho pouštíme a vůbec nevím, jak to zvladneme. Ale snad ano, chce to pozitivní mysl.
ivara
Pískle

1 příspěvků
11. říjen 2013