ADV TOP
ADV LEFT

Plastový bryndák - jaký?

vše od roku do tří? let
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Kacous » pondělí 27. duben 2015, 13:23
Já jsem byla hodně spokojená se silikonovým bryndáčkem Tomee Tipee, akorát jsem teď koukala u ségry, že je asi problém kus od kusu, ten její má okraj korýtka smáčklý dovnitř a jídlo nepadá do korýtka. Ten můj to nedělal, vždycky korýtko hezky drželo a všechno padalo do něj. Takže asi jedině kupovat osobně (já jsem kupovala na veletrhu). Používali jsme ho asi tři roky. Po jídle jsem ho umyla nebo dala do myčky a bylo ;-)
http://bryndaky-a-uteracky.heureka.cz/p ... olovaci_2/
Obrázek
Kacous
Klevetnice
Klevetnice

3646 příspěvků
08. leden 2009
Příspěvekod Veronika » pondělí 27. duben 2015, 21:38
Taky mám Tommee Tippee (explora) a jsem celkem spokojená. Je tedy měkký, ale naše dítko ho nemačká, u krku je jí zatím volnější, tak ho ještě vypodkládám plínkou. Co se hloubky korýtka týče, tak vylévám tak 2x za krmení, neb naše batole do sebe klopí hrnky vody, které pak částečně zase vypouští ven.
Co spadne a nešplouchá se zrovna ve vodě, tak vracím do oběhu, vymýt jde bryndák dobře, myslím, že je to silikon, tak se to ani moc nemastí, špína na tom nedrží a není, co by zplesnivělo ;-)

Add tipy, jak donutit dítě nechat na sobě bryndák - nám se nejvíc osvědčila obyč plenka na uzel. Bryndáky jí taky vadí, okamžitě je servává, případně se jimi škrtí, ale plínku si nechá uvázat kolem krku v pohodě.
Veronika z Předsnažilek Obrázek
Veronika
Howgh
Howgh

6072 příspěvků
15. říjen 2006
České Budějovice